Új hozzászólás Aktív témák

  • Bkrisz9

    őstag

    Ehhez az XP témához én is hozzá szolnék: A sulimban is eszméletlen öregek a gépek és az XP is szenved egy Word-el vagy Excel-el. Amikor lejárt az XP támogatása akkor megpróbáltak kicsit fejleszteni és win7-et feltenni de esélytelen volt. 1-2 hét után vissza álltak XP-re. Azóta csak szörnyen lassúak a gépek de legalább használhatóak. Most pedig nekiálltak kicsit fejlesztgetni megint (technikus osztályok tanulói segítségével) de a win7 még mindig sok a gépeknek így maradt az XP. És ugye itt a net is lényeges dolog nem megoldható ,hogy ne csatlakozzon a gép mert sokszor van rá szükség. Szóval a teljes géppark XP-n van és az egész netre kötve a tanári,irodai stb gépekkel együtt. És persze ott a Novell is ami nem tudom, hogy sebezhetőbbé teszi e a történetet. Na m1.. a lényeg az ,hogy szörnyen elavult gépekkel,rendszerrel és szoftverekkel próbálnak tanítani egy olyan iskolában ahol többféle informatikai képzés is van. Szerintem ez a helyzet elég elkeserítő.

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák