Új hozzászólás Aktív témák

  • ethical

    újonc

    Ó jaj... Most akkor fordítsam le, tanulmányozzam, töltsek le scriptet, telepítsem, futtassam, Istenem...
    Idióta egy társaság ez a microsoft.
    " idejétmúlt winhét dizájn"
    Tényleg nem értem mi benne az idejétmúlt. Mint azt írtam az ablakok idejétmúltak, de a tálca sokkal dizájnosabb, és szerintem csak akkor illene fényezni a win 10-et ha valóban minden porcikájában patent lenne. A microsoft is fényezi, aztán ha te nem nyúlsz hozzá akkor a kőkorszaki háttérképet nézegetheted örökké. Akkor mi is az idejét múlt?
    Az apple legalább elkápráztat már az első percben. Mindig írják hogy a windows legalább személyre szabható. Hát lassan az iOS is lekörözi.
    Idejétmúlt :))
    Jól megnevettettél. :DDD A lomtár ikon (ami bele van vésve a háttérbe) talán még a win 95-ből való. :DDD ;]

    Ne érts félre, nem veled van bajom, csak kiakaszt az ms részéről ez a böteség. Értékelem hogy segíteni akarsz, még ha nem is egyezik az ízlésünk. :K

    Gondolom a fájlkezelő kinézetét nem lehet olyan szépre varázsolni mint a gépház ablak kinézetét? Baloldalt nagyon tetszik a főmenü szürke háttere.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden sikeres férfi mögött áll egy orbán viktor"

Új hozzászólás Aktív témák