Új hozzászólás Aktív témák

  • Reflax

    tag

    Üdv! Olyan problémába ütköztem, hogy régebben letöltöttem az Avastot crackel, és a windows 10emen régebben ment rendesen.
    Na most újra rá akartam tenni az Avastot a gépre amit eddig mindig sikerült..
    Hát szépen kapom a kékhalálokat és a folytonos újraindítást most már.
    A programmal soha nem volt eddig semmi gond.

    Utánanéztem a hibakódnak és a Microsoftnál is azt írták, hogy csak a windows defender legyen rajta mert az elég a gépnek.
    Tehát ebből arra gondolok, hogy az Avastot a defender tökre letiltja a fenébe és egy kamu windows rendszer boot összeomlást iktat be :D

    Mivel csökkentett módben elindul amúgy a gép, és csökkentett módban is benne van az avast a rendszerben.
    Tehát a lényeg, ahogy végez az avast telepítés, a gép instant kékhalál és nem bootol be csak csökkentett módban.
    Hozzá teszem, hogy az avast csökkentett módban való eltávolítása után a gépnek mint ha mi sem történt volna, megint jól van teljesen. És a hiba akkor is elindul ha az internetet letiltom és akkor is ha tiltva van a defender minden víruskereső funkciója, és akkor is, ha nem.

    Valaki tud segíteni még is mit tehetek ez ellen?( A progi nem hiszem hogy korrupt lenne mivel évek óta ezt telepítettem egészen eddig gond nélkül).

    CPU: i7 950, VGA: GIGABYTE GTX 1650 Super 4GB OC, 14GB RAM, SSD: 250GB Samsung 860 EVO, HDD: 1TB WD Blue, 1TB WD Black. Motherboard: Super Micro X8SAX 3 channel, Ház: DeepCool Matrexx 55

Új hozzászólás Aktív témák