Új hozzászólás Aktív témák

  • Dragon27

    senior tag

    válasz Doky586 #105797 üzenetére

    + King Unique,bazsi83vp

    RAMCache azért szerettem volna mivel a ram gyorsabb mint egy ssd.... és annyira nem számít a ráírás..
    mivel a videónézés közben semmi értelme, hogy ráírja az ssd-re megnézés után úgyis törlődik..
    RAMCache nem azért találták ki, hogy az ilyen jellegű dolgokat oda tárolja ... vagy zip kicsomagolás esetén?

    King Unique Ennyi üzemidőnél picit soknak éreztem,. Persze, hogy használni akarom vagyis rendesen kihasználni :DDD SSD+ RAMCache elméletileg kevesebb írás nagyobb sebesség.. de gyakorlatban ez nem működik..

    bazsi83vp firefox ez még jól jöhet .. Win7-10 eleinte kikapcsoltam 1-2 funkciót, de 5év ssd használat után 1 nappal a garancia leteltével halt meg az ssd :DDD így ezután semmit nem kapcsoltam ki az új (SSD-n) Win10-ben

    Csak a 32GB Ram miatt akartam RAMCache használni, de gyakorlatban ez nem működik.

    Gyártó szerint:
    Az egyedi, intelligens technológiája hatékonyan becache-el egy egész merevlemezt, így kedvenc játékai és alkalmazásai fantasztikus sebességgel futhatnak.
    Ennyi üzemidőnél picit soknak érzem az írásmennyiséget, így RAMCache használva :DDD

    Win10 semmit nem akarok kikapcsolni,. így legalább kicserélik ha meghalna (garancia.. csere)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák