Új hozzászólás Aktív témák

  • MageRG

    addikt

    válasz Miklós315 #24744 üzenetére

    Működik a jogállam...
    Hát, ennyi. Akkor mindenki nyugodjon le, azt' menjen haza a 'csába. :C
    Szerinted ugyanezt nem lehet elsütni a vallási megkülönböztetés esetén?
    Józsefet kirúgta az állásából a sátánista vezetés, de 1 év múlva a bíróság neki adott igazat. Nincs itt semmiféle keresztényüldözés, ugye. :U

    Azaz hogy van még egy bibi: szeretett kormányunk épp most próbál keresztény-konzi ideológiai alapon kitolni az azonos nemű párokkal. Hogy az egyedülálló szülők is áldozatul esnek, az nem baj.
    Szóval még mindig várom, hol van az, amikor a keresztényeket vallásuk miatt (és nem azért, mert bigott bunkók) hátrány ér.

    "...mert mindig csak annyi van emlegetve, hogy "európai értékek", de kifejtve még nem láttam... Mik ezek??"
    1 perc gugli
    Persze lehet azzal érvelni, hogy ez túl tág megfogalmazás (Orbi is ezzel próbálkozik), de semmivel nem rosszabb, mint egy törvényszöveg.

    "Ha logikai, tárgyi hibát vélsz felfedezni benne, arra mutass rá."
    Véleményekkel, érzésekkel lehet vitatkozni?
    Azért kérdezek rá újra, és újra, mert nem látom a válaszaid. (Mellesleg az érvelésed is marha nehéz kibogozni.)
    Csak kifejted, hogy te hogy érzed magad, és egy általános benyomásra alapozol.
    Nem látom a gondolatmenetet: fel vagyok háborodva, mert azt hiszem hogy rossz a világ, amit szelektált információkra alapozok. Vajon ez tényleg általánosan igaz?
    Nem lehet hogy előítéleteim miatt csak a megerősítő információkat veszem figyelembe?
    Más is azt gondolja amit én? Igen? Lehet hogy másként gondolkodókat is meg kellene kérdeznem?
    Ha valaki másként gondolja, az miért gondolja másképp? Biztos hogy csak tudatlanok gondolják másképp? Vagy ők is előítéletesek?
    Egyáltalán hogy lehetne ezt a kérdést objektíven eldönteni?

    A "mindent kiforgattak a progresszívek" mennyivel megalapozottabb állítás, mint "a vallások tehetnek a rengeteg háborúról és kegyetlenkedésről"? Ugyanolyan hülyeség.

    [ Szerkesztve ]

    "What is bravery, without a dash of recklessness!"

Új hozzászólás Aktív témák