Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    Üdv! Ma hívtak, hogy a 120-as fiber netem kiveztésre kerül, és már nem vagyok hűséges (3-4 éve) és csak nekem csak most +3k-ért mobil előfizus kedvezménnyel az aktuális 300-as net jó-e... csak hát a 300-as net miatt modem csere is kéne.
    Mondom nekem megfelel a mostani netem, és a mobilom is feltöltős, és az évi töltésből is marad rajta 1000 forint...
    Ja akkor a +100 forintért a nagyobb csomag... (amire nincs igényem, és többe is kerül)

    Kérdezném, hogy ki mit ajánl/mond, mert visszahívnak majd:
    Van-e olyan technológiai váltás a háttérben ami hálózat szinten igényli hogy nekem csak a nagyobb csomag tudna jönni? (anno volt a upc-s 30-ról 120-ra váltás.... az ingyen járt, meg is lepődtem)
    A vodás modemcsere kiküldős, vagy "szaki hozza"? (a 30/120-as váltásnál csak jött egy csomag)
    Van-e játékterem alkudozni, és mennyire, ha 9 éve ügyfél vagyok (picit több is)?

    Akadt aki már voda alatt került ki hűségből mostanában? Mennyit nőtt a havidíja csak a kikerülés miatt?

    Válaszokat köszi!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák