Új hozzászólás Aktív témák

  • amdboy

    senior tag

    Sziasztok! Segitsèget szeretnèk kèrni, hogy mit tehetek. Tavaly novembert óta vagyok upc előfizető. Jelenleg èlő szolgáltatásaim vannak ami a következő: 120 megás net, digital bronze tv illetve freedom bronz mobil. E mellett van egy huawey p10 lite mobil is, mindezekèrt fizetek 15 párszáz forintot. A lènyeg amièrt irtok, mert szerettem volna egyel nagyobb csomagot rendelni telefonon a mobil szolgáltatásból. Elmondták, hogy telefonon ez nem lehetsèges, menjek be szemèlyesen. Ez a mai napon meg is törtènt, de közöltèk, hogy nem lehetsèges a kèrèsem mert fekete listán vagyok a upc-nèl. Na itt a csavar! Ugyan is minden számlám be van fizetve, soha nem kèstem a fizetèssel, sőt általában kb 2 hèttel hamarabb is fizetek mint kellene. Ugyan ezt elmondtam az ügyintèzőnek is, aki ezt csekkolta is ès csak szèttárta kezèt, hogy sorry. Èn erősködtem, hogy ez igy nem fer, ès panaszt tennèk. Azt mondta azzal nem èrek el semmit, de felhivja a háttèrcsoportot. Ezt megtette de indoklás nèlkül állitólag neki is azt mondták, hogy nem lehetsèges a kèrdèsem. Mit tehetel ez ügyben? Ezt megtehetik?

Új hozzászólás Aktív témák