Új hozzászólás Aktív témák

  • BRIKLY

    veterán

    válasz MaCS_70 #27642 üzenetére

    Nem az a gond. A jel átmegy, laptop veszi is rendesen (igaz,telefon és tablet kevésbé).
    A gond az,hogy gagyi a routerem,és a 60 megás netből csak 20-at tud átadni wifin.
    2 routert csak azért írtam,mert ennek a powerline-nak az árából simán kijön,és ha az egyik szobából a másikba átadnám egy másik routernek a jelet,az szerintem tökéletesen venné,és akkor ott is erős jel menne tovább a laptopnak/mobilnak,stb.

    De egyikre sincs pénzem..se 2 routerre,se powerline-ra.

    Nem tudom mi lenne a legjobb,és legolcsóbb megoldás..
    A lényeg röviden,tömören: 2 szoba,egyikben van a modem,és a router. Azt innen nem viszem el,mert az asztali gépnek mindenképp kábelen akarok netet adni,nincs wifi kártyám,meg nem is kell,mert macera,főleg ha hozok egy gépet javítani, mindig átpakolni...
    Másik szobában van a laptop,és ott használunk gyakrabban mobilt,tabletet netezésre. Oda kéne a jelenleginél jobb net.

    Ami eszembe jutott most hirtelen: Veszek egy sima vezetékes routert, meg egy gyorsabb wifiset. Vezetékes marad itt a modem mellett,arról kaphat az asztali netet, és lan-on át a másik szobába a wifi router. hmm,sőt,még a jelenlegi router is megmaradhat itt,akkor tuti lesz mindenhol jel..

    Na mindegy, ez már kicsit off, ha van tanácsotok annak örülnék,aztán megpróbálok csendben maradni. :B

    (#27666) kabelmania27: Ez már eldőlt, lebeszéltetek róla! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák