Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    Különben ha már itt tartunk. Azért nézzétek csak mit kapnak a németek TV boxok címén:

    [link]

    [link]

    Érdekes, hogy wifi képes mindkettő, az elsőben 1 terás HDD is van.

    kannst Du bis zu 4 Sendungen gleichzeitig aufnehmen

    Magyar vodaboxon hány adás rögzíthető egyszerre?

    die Aufnahmen außerdem bis zu 2 Wochen im Voraus planen

    Nálunk hány hétre lehet előre időzíteni? Feltételezem csak 1.

    Beim Live-TV-Programm kannst Du die laufende Sendung bis zu 90 Minuten zurückspulen

    Nálunk hány percet lehet egy-egy aktuálisan futó műsorban visszatekerni?

    Beim Zappen durch das Programm behältst Du den eingeschalteten Sender im Blick – und siehst gleichzeitig die neuen Inhalte.

    Aztán ami a netet illeti, az egy dolog, hogy kínálnak optikát is, de kábelen is képesek 50 megabit feltöltést biztosítani. Aztán nekem ezek után ne rinyáljon senki arról, hogy azért 40 nálunk a max. mert a technológia nem bír el többet. Németország kicsit nagyobb, mégis megoldható kábelen? Hát hogy van ez? Mondjuk már régóta tudom, hogy legalább 60 megabitet tud a koax felfelé, mert Svájcban már ezt régóta megoldották, ott ráadásul sokkal durvább a terep, hogy efféle lefedettséget kialakítsanak. A két országhoz képest Magyarországon mi nehéz? Se magas hegyek, se alagutak, se viaduktok, se óriási távolságok. Aztán mégse kapjuk meg azt, amit megkaphatnánk. De szerintem még a románok is többet kapnak, az sem kisebb, mint Magyarország. :P

    Jópofa.. még kép a képben funkció is van, ha a műsorújságban mászkálsz, nemcsak az aktuális műsort nézheted, hanem közben az új tartalmat is. Gondolom kis képernyőben mutatja, hogy épp mi megy a másik csatornán, aszerint, hogy a "jelölőkurzor" épp melyik műsoron áll.

    Schau Dir das GigaTV-Programm auf unterschiedlichen Geräten an – oder setz die Wiedergabe einer pausierten Sendung auf einem anderen Gerät fort.

    Aha, tehát a műsor különböző eszközökön nézhető és egy megállított adás lejátszása másik eszközön folytatható.

    Na ilyeneket mikor fog tudni a magyar verzió? :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák