Új hozzászólás Aktív témák

  • kmetykoakos

    csendes tag

    válasz gorgocska #117395 üzenetére

    Azt nem írtad le, hogy ahol igénybe vennéd a szolgáltatást, ott van-e saját Vodafone hálózat. Ha nincs és továbbra is a Telekom hálózatát használnád Vodafone eszközökkel, akkor a saját tapasztalatom alapján csak ajánlani tudom. Internet kimaradás nálam az utóbbi egy évben kb. kétszer volt pár percre (home office-ban dolgozom, egész nap használom). Letöltési sebességet 5GHz-es wi-fin a maximumon hozza, a feltöltési sebesség is rendben van. Az internet alapú Vodafone TV nálam tökéletes, a HD adások képe gyönyörű, nagyon ritkán áll csak meg a stream, de egy csatornaváltás oda-vissza megoldja. Műsorvisszanéző is teljesen jól működik, felvenni viszont nem szoktam. A boxot nem áramtalnítom, kikapcsolva energiatakarékos üzemmódban van, a frissítéseket az éjszaka folyamán megcsinálja észrevétlenül. A számlázás az utóbbi hónapokban kritikán aluli, én már december óta nem kaptam számlát. Persze, ha az ember amúgy is fix összeget fizet ezért a szolgáltatásért, akkor félre is tudja rakni havi szinten, hogy később ne okozzon problémát a nagyobb összeg egyben.

Új hozzászólás Aktív témák