Új hozzászólás Aktív témák

  • AcCEsS

    senior tag

    válasz Masato #115820 üzenetére

    Pontosan az van amit írtál (és amit kabelmania27 is tippelt), a médiabox sem lett jó. Végigkereste a csatornákat, megtalálta - azt hiszem - mindet, de 1-2 másodperc után megáll a kép, nincs folyamatos adás. Megnéztem a médiabox menüjében, és a jelszint alacsony, a jel minősége meg értékelhetetlen. A padláson egy elosztót használok, amikor vettem azt mondták, hogy nem nagy a csillapítása, nincs rajta nagy jelveszteség (de majd megírom a típusát, hátha tudtok jobbat javasolni). Van mellette egy földfelszíni antenna MindigTV-re, de nincs bekötve. A hétvégén átnézem az egész hálózatot, kicserélem a fali aljzattól a tévéig menő kábelt stb. Feltételezem, hogy simán működne a médiacard is, ha elfogadható lenne a jelszint. A dologban az dühít, hogy a Vodafone-os "technikus" azonnal lepasszolta a problémát, amint meglátta a régi Samsung tévét, hiába mondtam neki, hogy évekig működött médiacarddal, inkább ráfogta a frekvenciákra, minthogy mért volna egy jelszintet. Nagyon köszönöm a segítséget srácok, ez kis lépés az emberiségnek, de nagy lépés nekem! :D

    [ Szerkesztve ]

    AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

Új hozzászólás Aktív témák