Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    Az oltás amúgy nálam is érdekes volt. Próbáltam regisztrálni a harmadik oltásra, de az EESZT honlapja szerint nem vagyok jogosult. Feleségem, aki ugyanott, ugyanakkor, ugyanazt kapta, tud regisztrálni. Nosza telefon, kb. 35 perc után kapcsolnak emberhez, elmondom mi a probléma, rögtön mondja, hogy lépjek be itt, menjek oda, ellátás fül, leletek, dokumentumok, keressem meg az oltási igazolásokat, és nézzem meg az adataimat. Látom el van írva a születési idő, 08.30 helyett 08.29. Hát ezért nem tudok regisztrálni, mondja a hang a vonal túlsó végén, mert az én TAJ számom mellé a rendszerben nem az a születési idő van rendelve, mint ami az oltási igazolásom.

    Akkor javítsák ki, kérem naivan, az adatok náluk hitelesek, minden stimmel csak egy elírás van, nem lehet gond. De lehet, mert ők nem tudják javítani, csak az oltópont. A probléma nyilván ismert, mert amikor mondtam, hogy mi a bajom, rögtön az adatok ellenőrzéséhez navigált, de akkor is csak az oltópont tudja megoldani. Hívom a Rókust, mert ott oltottak először, a portás közli, hogy az oltópontot nem tudja kapcsolni, mert ott nincs telefon, mert ha lenne, akkor hívogatnák őket. Elmondom mi a probléma, hát, szerinte menjek be hétköznap 10-14 óra között, és ha van bent adminisztrátor az oltóponton, akkor javítják. És ha nincs? Akkor menjek vissza másnap.

    A papír igazoláson jó dátum szerepel, az ügyintéző félrenyomott a dátumnál. Ezzel semmi gond nincs, hibázhat, ráadásul áprilisban eszelős roham volt náluk. De hogy egy ismert problémát ne lehessen kijavítani, azért az siralmas...

    Később bementem az oltópontra, először ki akartak dobni, hogy nincs időpontom. Ott vitáztunk egymással a katonával, aki mindenáron ki akart dobni, mert nem vagyok regisztrálva, én meg ragaszkodok ahhoz, hogy addig el nem megyek, amíg ezt nekem meg nem oldják. Végül egy ápoló irányított le a földszintre az adminisztrációra, ahol először egy, majd három IT-s fiatal nem értette, hogy ha átírták a születési dátumot helyesre, akkor miért nem tudok még mindig regisztrálni. Majd bejött egy középkorú ügyintéző hölgy, és mondta, hogy három munkanap alatt megy át a rendszeren az adat. És valóban, ez volt kedden, pénteken tudtam regisztrálni...

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák