Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz Asbee #20895 üzenetére

    Nekem semmi bajom azzal aki megy és tömegbe, tegye ;) Csak az se legyen hülye meg rettegő zombi, aki maszkot vesz fel zárt térben :) Mi is megyünk majd, nem rettegünk zárt ajtók mögött. A szabályok soha nem érdekeltek, közterületen soha nem hordtam maszkot, boltban maradok a maszknál, nem zavar. Azt soha nem gondoltam, hogy oltottként 100% a szabadság, nem is fogom. Még várok. A betegségtől csak az esetleges szívizomgyulladás miatt “tartok” meglátjuk kell e aggódni emiatt oltottaknak, de erről még kevés a tapasztalat. Addig marad a maszk ;) A 2 hónap nem sportolhatunk időszakot leszámítva nagyon nem változott meg az életünk, egy-két wellness hétvége elmaradt, abban a “sporttalan” 2 hónapban többet voltunk együtt a gyerekekkel, mert amit külön-külön sportoltunk azt most együtt töltöttük és kirándultunk. Minden rosszban van valami jó. Koncertek, tömegrendezvények soha nem vonzottak, hacsak egy BSI futóverseny nem az, mert olyan van kilátásban, de mezőny elején futva ott sem jellemző, hogy tömegben vagyok :D Barátok messze, velük amúgy is Skype-on megy a csevej, de lesz nyáron valami aktív sportolós 1 hetes összejövetel. Suli nincs nyáron, na attól rettegünk ;) Élünk-élünk, boltban meg leszünk zombi maszkosok!

Új hozzászólás Aktív témák