Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz EmberXY #36534 üzenetére

    De kár, hogy nem K-s proci, akkor húzhatnád. Látszik, hogy 7th gen I3, jó rohadt magas a baseclockja, pedig ez csak a belépő I3-as. Ennek a nagyobb változata a I3 7350K már 4200MHZ-ről indul, és 5000MHZ-ig általában simán mennek :D Csak hát ugye ez is csak két mag, négy szál. Bár irodába még elég, szerencsére (főleg a régi 4 mag 8 szálas I7-esek) eléggé lassan öregednek.

    Emlékszem, hogy nagy OC mániás voltam a 2000-es években, így volt az, hogy a számtech teremben (három teremben jártunk felváltva) mindegyikben az én gépem OC-zva volt, persze az otthoni is, mikor a tanáriban újrararktam a Windowst (hogy az adatok megmaradjanak, mert félévi bizi osztás előtt egy nappal térdelt le a rendszer és három számtech tanár nem tudta megoldani :Y :DDDD -- sebaj, bezsebeltem az új félévre egy matek és két számtech ötöst meg kaptam két igazolt órát egy lelépésre) akkor ott is OC-zve lett, sőt, a háziorvosom sem kerülhette el sorsát, egyik igazolás után hálából ő is kapott egy OC-t az ottani gépére :D

    De amikro számtech boltban dolgoztam az összes "céges gépem" amik sűrűn cserélődtek, mert gyakran egyszerűen csak winyó ki, és eladtuk, szintén mind OC-zva volt. De a nyelviskolában a céges C2D is OC-zva volt :D Ráadásul igencsak brutális mértékben.

    Ezekben az időkben én otthon egy 1466@2669MHZ-es Athlon XP-t, egy P4 1600@2400MHZ és egy P4 1800@2660MHZ-es gépet hajtottam. Szóval jó példát mutattam :D Jah meg most is megvan az ekkoriban beszerzett E2140-es ami 1600@4800MHZ-at megy folyékony nitrogénnel :D

    Nálam az OC régen egy életforma volt, semmi sem maradhatott alapórajelen :D
    )bezzeg a mostani procim, 2900-as, sokáig az is húzva volt 4000-re, de most a nyári meleg és a zárt ház miatt, visszatettem 2900-ra. Nem fagyott vagy ilyesmi, csak hangos volt a hűtője)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák