Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    És mit tegyen az emberünk, ha autista, csak az első összeomlós epizód, ami tényleg visszavetette az 22. életévre maradt, az utóbbi időben meg egyre gyakoribb? :D Legutóbbi "rezgő léc" epizód pont amiatt volt, hogy "leesett", keresetem van és munkaviszonyom, meg, igyekszem pénzügyileg tudatos-előrelátó lenni. Próbálkozom az erősségekre koncentrálni és a gyengeségeket tudomásul venni - felhasználni stratégia-tervezésnél, de, a biológia ellen nem viselhetek hadat. Szeretném azt hinni, hogy realizálni tudom az önállóságot és elérni egy tisztes középosztálybeli létet, de a tendenciák és mélyen kódolt viselkedési minták szeretnek gáncsolgatni. Ilyenkor hogy érdemes megközelíteni a tisztes élethez megfelelő életszemléletet, ha, már az extrém plaszticitás időszakából is kiöregedtem? : ') Ugye lehetsz tehetséges, ha alapvetően nem tudsz kommunikálni v "normákhoz igazodni", akkor nem feltétlen lesz kedvező kimenetel. :K Vagy simán engedjem meg magamnak, hogy az impulzusaimnak fejet hajtva pár év múlva előveszem a szuicidum mindent megoldó kártyáját? :) Lehet törölni, csak annyira bezárva érzem magam, mikor látom-értem a sorsot, de, körülbelül tehetetlen vagyok ezzel szemben. :W

    legyen üres

Új hozzászólás Aktív témák