Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila691112

    csendes tag

    válasz Phobion #150820 üzenetére

    Az én meglátásom szerint határozd meg magadnak, hogy havi szinten mennyit szánsz "kidobni" az ablakon : értsd : ha 1 Ft-ot sem nyersz, attól még a számláidra meg a kajádra jusson :) Vegyünk pl 15.500 Ft-ot havi szinten. Keress olyan odds-okat, amik 2,3 és 2,5 között mozognak, majd kezdd el a fogadást 500 Ft-al, szigorúan 1 db meccsre, semmi kötés meg ilyenek ! Ha az 500-at elbuktad, akkor a következő 1 meccsre dupla pénzt tegyél : jelen esetben 1000-et. ( 2X500 ) Ha megint bukod a Mátyást, akkor a következő meccsre 2000 (dupla) a tét és így tovább, amíg a 20.000 el nem fogy. Abban az esetben, ha nyertél, akkor megint menj vissza 500 Ft-ra és kezd előről : lásd mint fent. Azért fontos a 2,3-2,5 körüli odds, mert így, ha nyersz, mindig pénzednél vagy és még egy kicsit pluszban is. Ennyi. Egy próbát szerintem megér....bár majd itt a többiek megmondják erről a tutit :) Pl. én kipróbáltam ezt olyan tenisz meccseken, ahol az odds 1,5 az egyiknek és 2,5 a másiknak : itt nagyon sokszor előfordul, hogy a 2,5-ös fordít...Ez a 15.500 így 5 db fogadásra elég és ha nem vagy abszolút peches, akkor ebből legalább 1 de inkább 2 jön és akkor mehetsz tovább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák