Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz oxox #19082 üzenetére

    Sajnálom is, de a meccsek jók voltak, élveztem nagyon még a vesztetteket is. Nem értem, miért bukunk ennyit, de ezek legalább büszke vereségek (nem is adjuk magunkat olcsón), és nem az van, hogy a végén a billentyűzettel verném szét mindhárom monitort...

    Utólag is kösz a meccseket, majd lesz folytköv remélem.
    KovsoL visszanyeri formáját, mi sem hagyjuk mindig hogy leöljék, én megtanulok egyszerre több dologra odafigyelni, pl scoutolni nem ártana néha, te felszedsz egy kis önbizalmat, aztán megyünk 4v4 master-be ;)

    jó éjt!

  • rt06

    veterán

    válasz oxox #19082 üzenetére

    en nem e-penisz meregeteskent irtam a diamond ligak kozti kulonbseget, csak mar annyi siras ment a besorolasrol is, hogy amennyit utanaolvastam a dolognak, abbol megragat egy keves, s jo lehet tudni, hogy dimaond es diamond kozott is van kulonbseg

    nem is igen lehet e-penisz meresre hasznalni, mert mint leirtam, ezt mi, jatekosok nem lathatjuk, hiszen a besorolaskori mmr ertekunk (amirol nem tudjuk pontosan, mennyi) donti el, diamond1-be, vagy diamond5-be (nevezzuk most igy, mert jobb nem jut eszembe) kerulunk-e

    a vita amugy szerintem kevesbe vicces, jon egy ilyen senki, mint linoge, es osztja az eszt jobbra balra, merthogy o diamond bazzeg (es ez reg nem a jatekrol szol, hanem arrol, hogy mekkora arca van a monitor arnyekabol az ilyen senki trolloknak)
    kinek hiszi ez magat?

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés