Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz oriic #13501 üzenetére

    Igen igen,kedvenc volt nekem is.De Bad írta jól le,szó szerint leragadtak picard idejébe miközbe az egész univerzum fejlődött és mondhatni meg 10x az erejét pont ők nem fejlődtek semmit,végülis ki más ülne a babérjain ha nem ők..

    Nem tudom mennyire ismered a skilleket most amik vannak a játékba,de ha megnézed pl wikin akkor találsz hasracsapva is kb 100 skillt ami elérhető most a játékosoknak,na ebből egy borg kocka azt hiszem használ 6 vagy 8at?Egy kocka..És az a 6-8 is olyan régi skill ami kb a játék indulásakor is megvolt már.Szóval a kriptik nem azt csinálta hogy fejlesztette a borgot hanem egyszerűen megnövelte az életüket meg a pajzsukat és gondolták ezzel le van tudva,és amúgy tényleg levan mert ha megnézed rajtam kívül nem panaszkodik senki szinte itt se erre,és még mindig szuper dolog naponta borgot irtani stfen.

    Nekem azért van kicsit más nézőpontom mert én ismerem a pvpt is a játékba,sőt nagyon ismerem és ezért tudom hogy igazából milyen hatalmas a szakadék ott hogy mit nevezünk ellenségnek a játékba.Ami nem is feltétlen jelentene gondot hiszen nem csak a harcról szól az st univerzum,de a játékba csak erről van szó,DPS DPS DPS,kinek nagyobb,ki tudja egymaga leverni 200évvel lemaradt 30 borgot stb.Nekem ez ami nincs ínyemre,főleg azért mert tudom hogy sok lehetőség rejlene a játékba és semmit se használnak ki belőle.De új hajók mindig vannak,évente tömnek le plusz 30 hajót az ember torkán,és ezzel nincs is baja az embereknek mert ott a mastercard vagy a hajnalokig tartó farmolás és teljesen elég az hogy a 300 euro után már nem 3 perc egy borg horda legyőzése hanem már csak 2perc 45 másodperc.Nem hiszem hogy komoly feladat lenne megváltoztatni a borg viselkedését és skillhasználatát a játékba de ameddig nem zavarja ez a nagy többséget miért tennék?Sokkal egyszerűbb olyan tartalmakat hozni amiért fizet az ember kemény eurokat.

Új hozzászólás Aktív témák