Új hozzászólás Aktív témák
-
Levin01
őstag
Sziasztok!
Most vettem egy X-Fi Extreme Music karit.
Kérdésem, hogy mennyivel szól szebben ha optikai kimeneten keresztül küldöm ki a hangot? -
Levin01
őstag
Sziasztok!
Most tervezek SB X-Fi XtremeAudio karit venni, mert az integrált Realtec hulladékból elegem van. Bárhogy állítgatok az EQ-n, fosul szól.
Leginkább a Guitar Hero miatt szeretnék jobb hangzást, mert semmi dinamikája nincs a Realtec-nek. A mélyek egyszerűen vagy nagyon dübörögnek, vagy nem szólnak sehogy, Nincs köztes állapot. Arról nem is beszélve, hogy az 5.1-et sem kezeli jól a Realtec egyik driverével sem. Akkor hajlandóak csak szólni a hátsó hangszórók ha 7.1-et állítok be a hangkari szoftverében, holott 5.1-es hangfalam van. Én vagyok a marha, hogy annó lemondtam az SB Live-ról, mert gondoltam már vannak olyan jók az integráltak is. Mekkora csalódás volt. -
Levin01
őstag
Sziasztok!
Laptophoz szeretnék egy jobb hangkarit az integrált helyett (Realtek) és a SB X-Fi Go!-ra gondoltam, amit 8-9K-ért tudnék megvenni.
Ő az: [link]
Érdemes ezt a Go-t megvenni, vagy Creative SB X-Fi Surround 5.1 USB-be gondolkodjak inkább, ami 14-15K?
Nincs szükségem 5.1-re, csak stereo-ban használnám.
-
Levin01
őstag
Sziasztok!
SB X-Fi XtremeAudio for Notebooks vásárlását tervezem az MSI notimhoz. Karaoke-zom a laptoppal és szeretnék a gyári hangkarinál jobb hangminőséget.
Van valakinek tapasztalata a fent említett karival?
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- 10 gigabites hálózat USB4 Type-C kapuból a QNAP átalakítóival
- Home server / házi szerver építése
- Milyen TV-t vegyek?
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Politika
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest