Új hozzászólás Aktív témák
-
HSM
félisten
válasz
Geresics #10896 üzenetére
Ismerem ezt a módszert is, de nem értem, az én megoldásom mitöl zavar téged.
A te verziód egyáltalán nem átlátható, mert nem a hsz fejlécében van, kinek írtad, ezen felül nincs linkesítve, melyik hsz-re reagáltál. Ezenfelül, miért kéne sokkal több idöt szánni a szükségesnél egy hsz megírására, ha van szabályos, egyszerü és gyors megoldás?
Idéznék egy sort a szabályzatból: " ha egy hozzászólásra válaszolsz, akkor azt a Válasz gombbal tedd, hogy akinek írod, illetve mindenki más is láthassa mire és kinek válaszoltál. Ha 1-2 szavas választ szeretnél adni több hozzászólásra, akkor azt ne több hozzászólásban tedd, próbáld meg egy hozzászólásba összegyűjteni a mondanivalódat. "
Úgy gondolom, ennek tökéletesen eleget tettem, a te verziód viszont nem teljesíti ezt az elvárást, nem a válasz gombot használva készült.
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- iPhone topik
- Vallás
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen cserélhető objektíves gépet?
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- EAFC 25
- Interactive Brokers társalgó
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest