Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz la_cc #74296 üzenetére

    Soha nem nézek trailert, sem filmnél, sem sorozatnál. A létező összes poént elspoilerezik általában..

    A másik dolog, hogy ezt a sorozatot nem lehet 2 percben, sem pedig 10 percben elmagyarázni.

    Ehhez le kell ülni, kikapcsolni az agyad és csak sodródni az árral.

    Feleségem is kivolt az első 1-2-3 résznél, én is párszor majdnem feladtam, még írtam is ide, hogy mi a franc van, de nem adtam fel végül, és milyen jól tettem. A végén a sorozatnak, mintha egy darabot szakítottak volna ki belőlem. Hatalmas űrt hagyott. Mind az a munka, tehetség, gondolkodás, agyrém ami ebben van, az egyszerűen leírhatatlan. Persze nem szokványos sorozat, de egy Mr Robot után és The Preacher előtt letette nálam azt, hogy asztaku... ez egy igazán beteg sorozat volt.
    Mintha az ember megenne egy csomó lsd-t meg gombát és közben nitróhigítót inna rá. :DDD Az időfalók nevetése a mai napig eszembejut, David és Farouk harcán pedig a mai napig sírni tudok [link]

    De hát na, nem mindenkinek való ez, ahogy én sem tudok megnézni egy Való világ részt sem. Nincs is ezzel baj. :B

Új hozzászólás Aktív témák