Új hozzászólás Aktív témák

  • ChrYsler

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van egy kis problémám, lehet ti tudtok rá megoldást.

    Előző szombaton vettem egy 48JU7000-es Samsung tévét. Csak most (tegnap) jutottam oda, hogy végre jobban is leteszteljem az eszközt. Letöltöttem több 4K-s demó videót is, illetve YouTube-on is vannak fent 4K-s filmek. (pl. Budapestről)

    Azt vettem észre, hogy az első pár percben minden ok, majd egyre jobban sötétedik a kép és már szinte éjszakai módba megy át. A fura az, hogy mikor megvettem és nézegettem - bár sok időm nem volt rá akkor - mintha nem csinálta volna ezt.
    Próbáltam pendrive-ról és DLNA-n keresztül is FullHD-s filmekkel is tesztelni, azoknál is ezt csinálja. :O

    A másik furcsaság, hogy mikor besötétedik és nyomok egy pause-t, akkor fokozatosan kivilágosodik a kép. Mikor folytatom a lejátszást, fokozatosan ismét elsötétedik. (Bár nem azonnal.) Már baromi idegesítő!! :W

    Nézegettem a Menüben a beállításokat, állítgattam a Kép résznél. Kivettem a dinamikus kontrasztot, a SMART LED-et is (bármit is jelentsen) kikapcsoltam. Mást nem találok, ami befolyásolhatná. Már teljes gyári visszaállítást is nyomtam neki, de nincs változás sajnos. :(

    Esetleg másnak is csinál ilyet a tévéje? Szerintetek vigyem vissza gariban? (Még benne van a 14 napban.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák