Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozo55

    csendes tag

    válasz Csalamade #36030 üzenetére

    Nem tudom, h még aktuális-e, de én csak ajánlani tudom neked és nem csak neked hanem bárkinek aki 100 alatt akar venni egy jó és okos tv-t, számomra best buy-volt 100ért. Szép kép(főleg a full hd filmeké)\hang, könnyen kezelhető. Böngészőt is egész jól lehet használni. rá tudsz dugni egeret billt. PC-n tárolt filmeket könnyedén meg lehet osztani. Jól néz ki, könnyű. Házimozival is könnyen összeköthető. Alacsony fogyasztás, bár ezt bármelyik lcd-re el lehet mondani. stb...Amit linkeltél ott meg különösen jó áron van 3 év garival plusz ha regisztrálod a tv-d samsung oldalán még kapsz plusz egy évet. Negatív véleményt még nem olvastam a tv-ről sehol.

    BalaNce87: ha 100 alatt akarsz maradni és nem akarsz bele felesleges funkciót, mint a 3d (smarthub lehet hasznos, még az időseknek is :)) akkor ue32eh5300 bátran tudom ajánlani, nekem ilyen van. (50 feletti szüleim csodálják a képét) vagy ha még olcsóbbat akarsz akkor az 5000 is jó választás, abba abszolút nincs semmi felesleges dolog. De ha van rá 120-130ad, akkor eh6030 vagy es6100, de egy 32esért nem biztos, h megéri a 100 plusz 20-30 még akkor sem, ha 3d és 50 helyett 100Hz.

    z23

Új hozzászólás Aktív témák