Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz tibike8 #15715 üzenetére

    Köszönöm, hogy válaszoltál :)
    Szivesen kipróbálnám, hogy azzal megy-e. (azaz hogy a d6100 is képes-e videó talkra).
    Ha esetleg megkapod, és kölcsönadod egy teszt erejéig, utána én vevő lennék rá :)

    Más:
    Irtam korábban egy sirámot, miszerint a képernyő alsó, főleg bal alsó részénél gyorsan mozgó képek esetén összetöredezik a kép. Ez főleg akkor jött ki, mikor egy felső nézetes játékkal játszottam (pl age of, vagy titans quest). Kb olyan volt a hatás, mintha azon a területen a felbontás tizedére esett volna, kockás, pixelessé vált a kép úszás közben. Álló képnél, vagy lassan mozgó képnél nem volt ilyen jelenség, csak egy adott sebesség fölött.
    Tegnap ráfeküdtem a témára, és megtaláltam a beállitások között a Clear Motion vagy valami ehhez hasonló menüt, ahol ki lehet választani, hogy milyen szintü legyen a mozgás-javitás. Van KI állapot, és alatta tiszta, normál, egyéni, stb stb. Namost ha ezt elmozditom normálról, bármire, akkor megszünik ez az összetöredezés. Egyéb hatását sem pozitiv, sem negativ irányban nem éreztem ennek a beállitásnak.

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák