Új hozzászólás Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz Scoobyka #1372 üzenetére

    Váltani nem hinném, főleg, ha elégedett vagy a B650-el.
    Nehéz , lenne bármit is mondani, hogy jobb vagy rosszabb. Egy más mellett nem hiszem, hogy nagy lenne a különbség köztük. A média lejátszója valamivel jobb, az alsó gombokkal szépen pörgethető a film.
    A szervizben akivel beszéltem a digitális vétel kockásodása miatt azt mondta teljesen új készülék, egyáltalán nem ismerik még, nincs tapasztalatuk sem.

    Ha már itt tartok:
    A média lejátszó a wmv fájlokat lej tudja játszani, de nem lehet belepörgetni.
    Több bemutató wmv-nek nem tudja lejátszani a hangját, ez előfordult mp4-el is.
    Találtam én is olyan mkv bemutatót amit nem ismert fel.
    Méret probléma még nem volt, azaz normál nézetbe eddig mindig arányos, képet mutatott. ( az más kérdés, hogy avi-nál pici a kép)
    1. állásban valamelyik széléhez nyújtja a képet, méretarány eddig megmaradt.
    2. állásban teljes képernyősre nyújt A széles nagyítást hiányolom, de ez van
    16:9 filmnél vagy szélesvásznúnál tökéletes.
    Felirat sajna még csak a külső filmmel azonos nevű fájl lehet. 3 méretben jeleníthető meg.

    Számítógépet gond és beállítgatás nélkül látja a Samu programmal a hálózaton, de a pörgetés lassú nehézkes, de eddig ment. (Gondolom ez gépfüggő is, a gépem pedig elég koros darab Ezért nem tudom HDMI-vel próbálni, mivel a 720-as HD-t sem képes normálisan lejátszani.)
    Igazán az USB-s HDD való hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák