Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz ΞΔGLΞ #128283 üzenetére

    Nekem van a Q9FN és a tavalyi sorozatú(azt hittem csak idei van de mégsem tavaly is volt már) Q8 volt nálam egy napig mert össze lett keverve a doboza és ezért Q7 írt ki de közbe ő egy Q8 volt amúgy.Szóval van összehasonlítási alapom ugyan abban a szobában van ugyan azt nézem néztem rajtuk.Ez a Q9 mégis jobb és nem bántam meg ,hogy 50 -nel többe került akciósan!Azt meg főleg bem ,hogy vissza vittem az Outletes Q8 és vettem a MM Q9-est akcióba.Azt meg ,hogy közöttük beszoptam az LGSK8100-al és rohadt szar színei és képe volt az már csak másodlagos...Na mindegy végre jó tv van nálam!Az meg külön szopás ezzel is és vihetem vissza az UPC Directos felvevős beltérit mert kép van hang nincs..A Q8 al simán működött Q9 ugyan az mint az LG kép van hang nincs és azt mondják hogy az UPC ,hogy a gyártók a buzik..Kérdem én ha HDMI az egy szabvány akkor ,ha azzal kötöm össze akkor ez ,hogy lehet??Egyik tv van hang is másik tv one hang csak kép.Más dolog egy kérdésem lenne ,hogy akinek 1000 nete van a Telekomtól és van hozzá tv is annak miylen a képe minősége felbontása?Érdemes e lecserélni az UPC tányérost rá?Holnap vezetik be az 1000 netet lehet megbeszélném akkor a tv-s dolgot is vele majd.Plusz persze kap majd a tv is egy Cat5 E kábelt ,hogy megfelelően kihasználja majd a tv a netet.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés