Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz gyeniko #111323 üzenetére

    Elhiszem, ez szubjektív, pl. haver magyarázta apjának mi a rossz a képen én is láttam, az öreg nem, pedig a szemével nincs gond.
    Akkor ezek sajnos ilyenek, de, azért az a változás nem olyan, mintha egy TN panelt néznél alulról, mert az borzalom.
    Ha szereted a jó tetű lassú TV-ket, akkor a Philips a te választásod, illetve némelyik noname készülék. ;]
    Na ezt tisztázzuk. Én ugyan nemcsak saját tulajdonú készülékről alkotok képet, ám, Pumma agymenésével ellentétben nem sógor,
    koma legendája alapján alkotok véleményt, hanem, ha látom (be is állítom) nála működés közben a gépet. (Arra persze adok, ha már láttam mi
    a gond egy típussal és mástól is hallok hasonlót, akkor valószínűleg nem az a szerencsétlen találta ki a vigyorgón a történetet.) Van olyan cimbim, aki
    LG képe alapján lefikázta az összes IPS típusú paneles készüléket, hogy ennél a TN is jobb, míg meg nem mutattam neki a PLS Samut:
    nem mind szemét. Aztán rokonnál úgy nézett ki a kép, mint az atomvillanás: xar a készülék. Ja, csak a képjellemzőket kellett normálisan beállítani.
    Félvak embernek, meg pont az volt a jó, mert a hályogtól alig lát: fel kellett húzni mindent a max. közelébe.
    Pl. állításod szerint a Sonyd menüje áttekinthetetlen, lassú volt, biztos így van: utoljára CRT Sonyt láttam hosszabb működésben, így nem tudom
    sem megcáfolni, sem megerősíteni. Ezért nem osztom az észt pl. a Panasonic topikban sem.
    A nagy Pummáról meg, annyit, hogy nemrég páran jól lehúzták itt a Samut, főleg az M szériával, érdekes, akkor nem aktivizálta magát, de hát ő megmondóember, több TV-s fórumon is, nemcsak itt. És ki tudja még hány nem TV-s oldalon. :U
    Én a továbbiakban nem reagálok a mondandójára, most is megbántam. Sajnos nincs az oldalon olyan funkció, ahol a nem kívánt emberek hozzászólásait le lehet tiltani, a felhasználói nézetből. :(

Új hozzászólás Aktív témák