Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz Pug #2801 üzenetére

    Így van, de ez egy ilyen bicikli. A tok és a telefon közé furakodó homok, por ellen nincs tökéletes védelem, az ilyen belső keretes tokoknál ez a legnagyobb hátrány. Egy szilikon tok ami nem ennyire kemény, kevésbé rombolja le a telefon oldalát. Az s21u kerete fényes lakkfekete, lettek rajta karcok, de nem vészes. Itt most matt fémszínű szürke a keret, eleve nehezebben látszódik majd rajta bármi, inkább a dzsuvából adódó elszíneződéstől félek jobban, sár, homok, víz stb s21u bírta, ennek is illene.

    Karcok ellen vannak teljes keretet és hátlapot fedő skin-ek, talán védenek valamit, ha valaki erre allergiás. Cserébe 2 méterről pofára ejtve a garázs betonjára, meg az autó tetején felejtve, onnan induláskor leszánkózva stb. is simán megvédi a telefont. Intenzív használat mellé (terepi munka, műhely stb) kötelező darab.

    #2802 Elit3Zotya

    Lesz az több is szerintem, ha egy s10 100k. USA-ban hivatalos samsung screen replacement S21-re $174.00, S21+-ra $199.00, S21 Ultra-ra $229.00. Euróban ez 89k, iFixiten a gyári samsung akku 30 Euro. 100k, maradék 50 a munkadíj? Vagy a hátlapi üveg ilyen drága még? Ami amúgy s21u esetében sérülés nélkül eltávolítható, márpedig nekem tökéletes állapotban van, kíváncsi vagyok mit mondanak majd rá, kell e cserélni. Érdekesen fogok nézni rájuk, ha azt mondják igen, nulla perces korától kezdve skin van rajta :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák