Új hozzászólás Aktív témák

  • MrsCroft

    csendes tag

    Sziasztok!
    Elolvastam az összefoglalót, de nem tudom megoldaná-e a magyarítás a gondomat.
    Android 11-em van és nem szívesen root-olnám a telefont.
    Frissen vásárolt mi vacuum mop p robotom van. A szoftverben már remekül fel tudom osztani a térképet zónákra, amit meg is tettem helységek szerint.
    A robot, a konyhában van töltőn. Ha kijelölök neki egy zónát takarításra, mondjuk az előszobát, akkor elindul az ellenkező irányba és a fal közepén megpróbál átjutni a nappaliba (amit kereszteznie kell, hogy eljusson az előtérhez). A konyhából két helyen is ki tudna jutni a nappaliba, de valamiért pont a két átjáró közötti fal közepén akarja ezt véghez vinni.
    Ha viszont, kijelölök egy területet az előtérben, hogy azt takarítsa, akkor már nem gond neki megtalálni az átjárót, simán kijut a konyhából és megérkezik az előtérbe és takarítani kezd.
    Ha itt leállítom és azt mondom neki, takarítsd az előteret, akkor korrektül kitakarítja, majd a legrövidebb útvonalon a nappalin keresztül, visszajut a konyhába a töltőjére.
    Nem értem, hogy miért találja meg a kijáratot az egyik esetben és miért nem a másikban!
    Próbálkoztam virtuális fallal is, a sima falhoz húztam egyet, de az sem segített, akkor is ott akart átmenni.
    Ötlet?

Új hozzászólás Aktív témák