Új hozzászólás Aktív témák

  • teo77

    őstag

    Sziasztok!
    Kerestem az infót arról, hogy hogyan lehet fizetni NFC-vel (telefon) POS-terminálnál, Magyarországon, android-os telóval, de csak azt találtam, hogy egyedül a Google Pay segítségével, a Revolut - appon belül nincs ilyen lehetőség. Ez igaz? És nem muszáj fizikai kártyád rendelnem a Revoluttól, és azt sem muszáj, hogy fizikai bankkártyát rendeljek a Revolut számlámhoz, hanem elég, ha pl. Öcsém bankkártyájával először feltöltöm a Revolut számlámat minimum 4000 Ft - al, mert létrejöjjön a Revolut IBAN - om, majd innentől kezdve elég a virtuális Revolut kártyámat a Google Pay - hez rendelnem, és innentől kezdve tudok azzal fizetni? Remélem, ettől függetlenül Öcsém dog tudni regisztrálni a Revolutra, és fel tudja tölteni a bankkártyájával a számláját, hogy én egy alkalommal feltöltöm!
    Ja, és tegyük fel, hogy a főnököm az ő Revolut számlájáról utalja nekem a fizetésem, és így nem lenne szükségem folyószámla nyitására, feltétlenül. Mert ez az egyik cél.
    Ez működhet így? És van alternatíva Google Pay - re? Nem szívesen bízom a pénzemet a Google - re.
    Köszi szépen, előre is!
    Üdv, Teo

    Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

Új hozzászólás Aktív témák