Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pilóta

    nagyúr

    válasz btprg #26 üzenetére

    És? Még jópár évig tart ez a beetetés, most kell venni és használni...

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • emelhu

    aktív tag

    válasz btprg #121 üzenetére

    "Ez az "olajlobbi" egy olyan szó mint..."

    Azért ez bonyibb kicsit.

    Egyszer kellett modelleznem és tippelnem kimenetelre.
    Vektoroként értelmeztem az entitások erejét és céljaik irányát és a "vektorerdő" eredőjeként hoztam ki az eredményt.

    Sok nagyon erős szereplő, nagyjából egy irányba mutató érdeke (az "olajlobbi")... ezek másfelé terelik a tőkét, a kutatásokat.
    Egyszerűen a saját érdekeiknek megfelelően.
    Amikor az érdekük az elektromos autózás és az akkutechnika, akkor a szereplők (más más tempóval és befektetett tőkével és idővel) de abba az irányba fordulnak.

  • djgeg

    őstag

    válasz btprg #129 üzenetére

    "Nearly 1.3 million people die in road crashes each year, on average 3,287 deaths a day. An additional 20-50 million are injured or disabled. More than half of all road traffic deaths occur among young adults ages 15-44."

    Túlhisztizett az... Komolyan nem értem az ilyen embereket.
    Itt egy technológia amivel biztonságosabbá lehet tenni az utakat. Átalakulhat a teljes autó ipar, mert minek autót birtokolni ha van jól működő rendszer. Nem... "én szeretek autót vezetni" ezért ne is legyen az én időmben ilyen..... Az ilyen embereknek komolyan csak ajánlani tudom, hogy egyszer karambolozzon életében más f@szsága miatt vagy üssék el.... (és ne legyen semmi baja)...
    Mivel nekem mind a kettő összejött már. Törtem be már szélvédőt mert elütöttek a zebrán!!! és jött belém úgy (nem én vezettem) egy piroson átjövő autó, hogy gazdasági totálkáros lett egy pár éves autó....
    Tehát személy szerint irtózatosan várom a lvl 4-5 automata autókat már nagyon régóta.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz btprg #143 üzenetére

    :C
    Most komolyan szerinted csak te gondoltál erre, hogy mi van akkor ha csak záróvonal van és lerobban egy autó?
    Végszükségi helyzetben át lehet menni a záróvonalon...
    Az összes többi meg csak kifogás.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • Depression

    veterán

    válasz btprg #145 üzenetére

    " de hogy pár embert megvernek bézbózütővel az még nem indok arra, hogy tiltsák be a baseball-t..."
    Az érvelésed teljesen helyén való, csak te értelmezem rosszul. Aki az utcán sétál felemelt baseball ütővel, azt kapják el, mert a sportot is sportpályán kell csinálni.

    Sajnos minden egyes nap találkozom olyanokkal, akiknek a KRESZ csak útmutató, nekik az út a versenypálya, és lesz@rják a többieket. Én alig várom, hogy az emberi vezetést kitiltsák a tömegközlekedésból (azaz az utakról).
    Finnországban bár 50 a városi maximális sebesség, minden város belseje, azaz, ami nem külterület, 40-es zóna, és 44-nél garantáltan kapod a csekket.
    Imádom a franciák elképzelését a 30-nál való maximalizálásról városon belül.
    Itthon meg, ha nem mész legalább 60-nal, letolnak az útról. Az autópályán meg ha én megyek maximális sebességgel GPS szerint, akkor percenként előznek meg, ha pedig előzök,akkor 2 méteres követési távolságot sem hagynak, azaz ha csak leveszem a lábam a gázról, már tuti a baleset.

    A vezetés élménye nem az utakra való, hacsak nem a hegyi tájakban való gyönyörködést értik alatta.

    [ Szerkesztve ]

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • djgeg

    őstag

    válasz btprg #145 üzenetére

    1. Olvasd el a K kreszt és benne van az egyik megjegyzésben (segyítek pont ott van a lerobbant autó, vagy baleset elkerülése stb esetek....)

    2.Amúgy szerintem bajok vannak a fejedben "hogy pár embert "... 1.3 millió hallot neked pár ember évente....
    + 20-50 millió sérült vagy életére megnyomorodott ember neked PÁR EMBER.... ok
    (#134) djgeg válasza btprg (#129) üzenetére

    "Nearly 1.3 million people die in road crashes each year, on average 3,287 deaths a day. An additional 20-50 million are injured or disabled. More than half of all road traffic deaths occur among young adults ages 15-44."

    Túlhisztizett az... Komolyan nem értem az ilyen embereket.
    Itt egy technológia amivel biztonságosabbá lehet tenni az utakat. Átalakulhat a teljes autó ipar, mert minek autót birtokolni ha van jól működő rendszer. Nem... "én szeretek autót vezetni" ezért ne is legyen az én időmben ilyen..... Az ilyen embereknek komolyan csak ajánlani tudom, hogy egyszer karambolozzon életében más f@szsága miatt vagy üssék el.... (és ne legyen semmi baja)...
    Mivel nekem mind a kettő összejött már. Törtem be már szélvédőt mert elütöttek a zebrán!!! és jött belém úgy (nem én vezettem) egy piroson átjövő autó, hogy gazdasági totálkáros lett egy pár éves autó....
    Tehát személy szerint irtózatosan várom a lvl 4-5 automata autókat már nagyon régóta.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák