Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    válasz bambano #603 üzenetére

    Ó miszter tökéletes, aki még soha nem nézett be semmit sem. (eq-iq)

    A kor ebben a kérdésben nagy dolog tudod ? Én ott tartok sőt el is hagytam azt, amire itt sokan vágynak. Ezért én, ellentétben veled tudom, hogy mit, mikor és hogyan értem el. Ezért látom azt is, hogy amit itt sokan elképzelnek az életről, de főleg a pénzről, abból fingfelfújt lesz. A lóvét azt nem helyetted és nem a hangyák hordják össze neked.

    Hát hogyne. 400-500 évvel előrébb tartasz a gondolkodásban. Na ezt süsd majd ki magadnak, ha éhes leszel én meg addig eszem, amit akarok, élek, ahogy akarok és megveszem, amit akarok.

    Ákost irigyelheted persze hozzád képest ő is csak egy múmia. Szerintem agyilag és anyagilag megvehetne téged is kilóra, csak olyan pindurka vagy, hogy nem is ismer.

    Kicsit szerényebbnek kéne lenni, arcból visszavenni és az így felszabaduló energiákat a munkára, vagy az arról való gondolkodásra kéne pocsékolni, hogy hogyan kéne pénzt csinálni, ha már ilyen türelmetlenek vagytok...

    Kopi31415: Na ezt nem fogjátok még fel. Nekem legalább lenne mire arcoskodnom. Én már nem csak okoskodni és pofázni tudok, de meg is tudom mutatni az "5-600 éves" felfogásom eredményét is.

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák