Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz para2014 #2104 üzenetére

    Szia Rózsa! Én is elolvastam az ajánlott oldalt, ami szinte csak a stresszről szól, mint ellenségről. Biztosan van benne sok igazság, mivel komoly szakorvosok írták. De könyörgöm, hogy lehet stressz nélkül élni? Maga a tudat, hogy már nem vagy teljes értékű ember, kiváltja a stresszt. Hogy lehetünk nyugodtak, mikor egyfolytában fájdalmaink vannak, zsibbadásaink és sorolhatnám a problémák sokaságát. Ezt megírni könnyű, de megtapasztalni már más kérdés.Nem tudod félre söpörni a fájdalmaidat, hogy éjszaka fel kell kelned a fájdalom miatt, de a szemed be van gyógyulva a kialvatlanságtól. Könnyű tanácsokat osztogatni, mikor a fájdalom, a zsibbadás az úr. Én szokta szedni esténként Xanaxot, hogy tudjak aludni, de ez se segít, mert ez se kezeli a fájdalmat, mert ez csak egy feszültségoldó tabletta. Szedtem altatót is, de már letettem, mert az se segített. Már maga a tudat, hogy tehetetlen vagy a kínoddal szemben, idegességet, stresszt vált ki. Hiába próbálják átmosni az agyunkat, ez nem hat, mert a fájdalom jön és ez idegessé, ingerlékennyé tesz és akkor nincs kedved filozofálni, hogy, kire mosolyogjál. :( Ezt sajnos itt tudjuk mindannyian, Ez nem úgy működik, ahogy leírják, próbálj meg stressz mentesen élni. Ja. Úgy megy az. Bocsi Rózsa, nem téged kritizáltalak, dehogy akarlak megbántani, hanem a cikket próbáltam értelmezni és reagálni rá. Különben akinek nincs ilyen baja, mint nekünk, az is teli van stresszel. Ez nekünk, csak ráadás. Úgy is mondhatjuk, a mi bónuszunk. Mindenkinek szép napot kívánok és "stressz menteset"! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák