Új hozzászólás Aktív témák

  • dugesz77

    őstag

    válasz samuki #98432 üzenetére

    Én egy Elephone ELE Explorer 4K kamerával ugrottam bele ami elég hasonló ehez. Pont ezen agyaltam én is,hogy elég lesz,nem fogok kiadni többet erre nekem ennyit ér ez az egész.
    Megjött,próbálgattam. Természetesen ennyiért ez nem valós 4k-s(bár ez nálad nem is szempont). Képminőség amúgy nem rossz de elég gyorsan zajosodik sajnos. A legfájóbb hiányossága a stabilizátor hiánya. Próbáltam séta közbe,bringa kormányon de ha nem is nézhetetlen elég zavaró az állandó remegés. Egy gimbal nagyon sokat segítene rajta de az dupla ennyibe kerülne.
    Két hét alatt "kinőttem". A következő lépcsőfokot vettem a ThiEYE T5e személyében. Rendes 4k, állítható FOV, jó képminőség még sötétben is, stabilizált 1080/60 videó( teszt) Eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve.
    De ott van szinte ugyan ennyiért a FireFly 8S az is legalább ilyen jó kamera .(itt egy teszt itt mind a kettő szerepel)
    Visszanézve érdemes lett volna kihagynom a köztes lépcsőfokot (50$ maradt volna a zsebembe) és rögtön a jobbat vehettem volna elsőre. Mondjuk nincs akkora gond az elephone ment tovább a családban.
    Igaz nem 20 ezer , de van rá elég sokszor kupon és 90-100$ körül elhozhatók ezek általában.
    Biztos jó a GoPro de az már nálam is túl van a fájdalom küszöböm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák