Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    válasz Axe Miskolc #186088 üzenetére

    Köszönöm :R . Sokat vettem munkavedelmi boltban is, vagy nagyobb tételben aliexpresszről, de ki akartam próbálni az alpine cuccokat. Nem volt egyik sem drágább, a 3 pár került 12ezerbe, bár az arukereso nagyrészt lényegesen drágábban hozza. Mivel szociális interakciókhoz, társas eseményeken kell helytállni, így a tökéletes depriváció nem feltétlenül kívánatos. :B megvan a helye a durvább védelemnek, de jelenlegi eletvitelemnel egy ideig el fogok szórakozni ezekkel.

    Plusz lehet nálam a hiba, de túl nagy izoláció esetén erősen hallom a saját keringesem, "sistergo hangot". Minden esetre teljesen észszerű és legit a feltevés, és racionálisabb választás lenne, de nem tudom hogy pl utcán, nyilvános helyen v 1on1 interakciokban mennyire lenne élhető.

    Amúgy nem értem miért mászott el ennyire az ingerkuszob. Húszas éveim közepén lazán bringaztam heti 15-20 órát zajvedelem nélkül, ma már kb fel sem tudnék ülni a nyeregbe zajvedelem nélkül
    :B :B speciel pont országúti bringás oldalon hívták fel először a figyelmem, hogy muszáj lenne óvni a hallasom, illetve később mint "demencia kockázati optimalizacio" lett a fő csapás, miért kell odafigyelni a zajvedelemre, hallás védelmére, de talán a legnagyobb tényező az első autó vásárlása volt. :R
    Nem tudom másnak van e ilyen jellegű és sulyossagu hiperszenzitivitasa, de engem hamar tultelit és kimerit a zaj. Sajnos a természeti (patak, fák a szélben, eső) is ilyen. :(

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák