2019. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

IT café

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#39001) Avicularia válasza DeNi91 (#38995) üzenetére

Avicularia
(PH! kedvence)

Ez megérkezett tegnap 19.09-kor ide Malmöbe a nemzetközi állomásra, ahova érkeznek a Kínából svéd postával hozott csomagok. Ezután viszik tovább Magyarországra.

(#39002) csadi0011 válasza dugesz77 (#38993) üzenetére

csadi0011
(őstag)

:R Köszi!

És az mennyire lenn gáz, ha megvárnám míg megjön a második darab? Ha megjön a második, írok nekik, hogy megjött az elveszett csomag, és kifizetném az árát. Ha esetleg a második nem jönne meg, csak azért akarom így.

(#39003) DeNi91 válasza Avicularia (#39001) üzenetére

DeNi91
(kvázi-tag)

Igen? :)

Ennek örülök, én más oldalon is próbáltam megnézni, ott még 12.22-van hogy feldolgozás alatt.
Remélem hamar megjön, nem akarok türelmetlen lenni, csak ezt vártam a legjobban, erre lassan minden másik csomag megelőzi.

(#39004) DeNi91 válasza Outlander (#38998) üzenetére

DeNi91
(kvázi-tag)

Remélem itt nem erről van szó. Nagyon jó áron volt épp akkor a power bank, rendelnem kellett belőle. Remélhetőleg hamarosan megjön.

(#39005) dugesz77 válasza maestro87 (#39000) üzenetére

dugesz77
(őstag)

Nem. Pont én is a xiaomi lámpákat fizettem vissza. Amikor nyitod a live chat-et be kell írni,hogy melyik csomaggal van a gondod. Ő azért rákérdez a számra de látja,hogy te mennyit fizettél érte(nálam azt is látta,hogy forintba fizettem). Nekem 565 forint volt a lámpa és 821 forint volt a Blitzwolf kábel. Forintba is utaltam vissza nekik.

[ Szerkesztve ]

(#39006) -=Jam=- válasza maestro87 (#39000) üzenetére

-=Jam=-
(őstag)

Nekem is megjött, de közben újraküldték, és én is ettől parázok, hogy kifizettetik a rendes áron, úgyhogy még dilemma van, hogy most kivételesen ezt elsunnyogjam-e :U

dugesz77: Kösz az infót, akkor szólok én is. :R

[ Szerkesztve ]

(#39007) Eclips21 válasza havri1 (#38951) üzenetére

Eclips21
(őstag)

rendelj egyet :DDD

(#39008) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#39001) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

Össze vissza írnak a nyomkövető oldalak mindent, itt még 01. 01-es bejegyzés van, bezzeg az orosz nyomkövető már azt mutatja amit te mondasz.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39009) ngabor2

ngabor2
(PH! nagyúr)

Ilyet vett már valaki? Elég furcsa, hogy fejjel lefele van beleültetve a növény és fentről kell locsolni.

(#39010) Minstrel válasza L4mie (#38988) üzenetére

Minstrel
(senior tag)

Jó lenne egy olyan is, de ezek is jó minőségűek? [egy ilyen jó lenne pl.] Most Steelseries QcK minim van, jó lenne valami hasonló minőségűt venni.

http://topgearhungary.blogspot.com/

(#39011) havri1 válasza DeNi91 (#38995) üzenetére

havri1
(PH! félisten)

A Svéd postás TN-t itt nézd mindig:

[link]

havri

(#39012) maestro87 válasza dugesz77 (#39005) üzenetére

maestro87
(őstag)

Köszi, akkor nem parázok.:D Neked a TN-jük működött? Már vagy egy hete feladták, de nem működik még a TN.

(#39013) DeNi91 válasza havri1 (#39011) üzenetére

DeNi91
(kvázi-tag)

Oksa, köszi a segítséget :R

(#39014) Dinter válasza Avicularia (#39001) üzenetére

Dinter
(PH! addikt)

Most melyiknek higgyek? :U

Mondjuk dec. 22. még meg sem rendeltem. Orosz akkor random generálja?

[ Szerkesztve ]

(#39015) dugesz77 válasza maestro87 (#39012) üzenetére

dugesz77
(őstag)

Én a lámpákhoz másodszorra nem kaptam tracking-et de a kábelé teljesen jól működött:

(#39016) -=Jam=- válasza maestro87 (#39012) üzenetére

-=Jam=-
(őstag)

Nekem elég sokáig nem írt semmit, de most már flight to origin :)

(#39017) DJ. Ru$y válasza havri1 (#39011) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

Ennek sem hiszek... Elvileg csak megkapták a cuccot, az összes többi oldal szerint már megmozdult a csomag...

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39018) qfm

qfm
(senior tag)

Szintén csiga svéd posta, de végre előrelépés:

2016.01.13
01:43
Küldemény információ:
Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting

Már itt jár. Akkor vajon holnap kihozzák?

(#39019) beg válasza qfm (#39018) üzenetére

beg
(MODERÁTOR)

Igen, holnap viszik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#39020) storm3

storm3
(senior tag)

Ilyen osszeragasztgatos modelleket hogyan keressek, valaki rendelt mar ilyet?

Ha új OnePlus 7 vagy 7 PRO-t vennél és jól jönne egy 20 EUR-s tartozékos kupon: https://hardverapro.hu/apro/oneplus_20eur_kupon_voucher

(#39021) Dinter válasza DJ. Ru$y (#39017) üzenetére

Dinter
(PH! addikt)

Melyeken szoktad nézni?

(#39022) Saccco válasza storm3 (#39020) üzenetére

Saccco
(PH! nagyúr)

Scale modell kit

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#39023) Mr.Csizmás válasza storm3 (#39020) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

attól függ, csomó cucc van, ami magyar webshopban kb. ugyanaz az ár, vagy épp olcsóbb :U mit keresel, ha szabad kérdezni?

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold

(#39024) DJ. Ru$y válasza Dinter (#39021) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

Hányszor linkeljem még be? :(

(#39025) Dinter válasza DJ. Ru$y (#39024) üzenetére

Dinter
(PH! addikt)

Ezeket én is ismertem, de számomra az orosz full randomnak tűnik.. Azért köszi.

(#39026) storm3 válasza Mr.Csizmás (#39023) üzenetére

storm3
(senior tag)

Ja konkrétan semmit,, nezelodnek es ha van valami olcsosag lecsapok ra. Keresztfiamat vennem ra erre a hobbira, en gyerekkoromban nagyon szerettem ezeket osszerakni.

Ha új OnePlus 7 vagy 7 PRO-t vennél és jól jönne egy 20 EUR-s tartozékos kupon: https://hardverapro.hu/apro/oneplus_20eur_kupon_voucher

(#39027) Mr.Csizmás válasza storm3 (#39026) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

müller boltok, köki, blaha, illetve az asia center jobb oldali épületében van a 3. emeleten a kajáldáknál egy játékbolt, ott a hátsó felében van k..sok makett, nagyvasak is, mint 1/48 Lancaster, 1/32 Mosquito, illetve van egy játék outlet, ott is van egy fél polcnyi, vicc áron, pl. 1/72 Patroullie de France kollekció (az eddig repült géptípusokból 1-1 db + festék+ragasztó) valami 2700 ft-ért, meg más ritkaságok, főleg Zvezda, Airfix jószágok 2-4e ft-ért.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold

(#39028) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#39008) üzenetére

Avicularia
(PH! kedvence)

Mondjuk a svéd postai küldeményeket a svéd posta oldalán kellene nézni, annál nincs naprakészebb. Én ott néztem. [link]

(#39029) ---20LI---

---20LI---
(újonc)

sziasztok!

látom nem vagyok egyedül a svéd postás kínlódással :(((

bár eddig az én cuccom aránylag aktívan mozog, amit viszont nem értek, hogy az utolsó státusznál ez áll:

The item has been dispatched from Direct Link's international terminal for onward transport to the country of destination Sweden Posten
Sweden Post, Direct Link, Singapore

hogy jön ide Szingapúr? :Y nagyon nem az a célország...

[ Szerkesztve ]

(#39030) LógaGéza

LógaGéza
(PH! addikt)

Tölthető AA NiMH elemet érdemes kintről rendelni? Ha igen, akkor milyet?

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#39031) beg válasza ---20LI--- (#39029) üzenetére

beg
(MODERÁTOR)

De nem is jól fordítottad le :)
A svéd postának van egy szingapúri gyűjtőegysége. Onnan indult el a motyód svédországba, ezt közölték veled onnan.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#39032) storm3 válasza Mr.Csizmás (#39027) üzenetére

storm3
(senior tag)

Nagyon jol hangzik, es az ara is barati. Sajnos en kecskemeti vagyok, de ha Bp-n jarok ralesek arra az outlet cuccra, kosz a tippet!

(#39033) ---20LI--- válasza beg (#39031) üzenetére

---20LI---
(újonc)

tuti? :DDD a Sweden Posten nem része a szövegnek amúgy, az csak egy címke volt ott ahonnan másoltam.

itt sem írja például, hogy Svédországba megy a csomi

(#39034) Timmcsy válasza XtremLor (#38931) üzenetére

Timmcsy
(lelkes újonc)

Ha banggood, akkor ugy ertettek a tobbiek, h banggoodon magan kell atallitanod, hogy eleve ott dollarban lasd az arakat, kulonben a paypal is forintban mutatja. Mas oldalon elofordul nekem olykor, h forintot mutat, akkor a fizetesnel a currency optionst meg egyszer at kell allitanom.(Hiaba az az alapbeallitas, h a bank valtson..)

(#39035) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#39028) üzenetére

DJ. Ru$y
(PH! nagyúr)

Most nem tudom, hogy direkt nem fogod amit írok, vagy csak ugratsz... Mozog a cucc, már elindították, és, de van annál frissebb. Amit linkelsz még mindig csak azt mutatja az enyémre:
"12/28/2015 6:31 PM Direct Link, PostNord Receiving HUB Item received for processing"

Míg az általam linkelt oldal:
"08/01/16 01:44Order departed on flight from origin"

Nem tudom ez a kép mond-e valamit (szerintem mindent):

A másik fele a dolognak, meg, hogy én úgy tudom, hogy a svéd postás csomagokat kezeli a 17track, minő meglepő az én TN-emet és sok másét (BG-től) nem kezeli, azért, mert nem sima svéd TN, hanem "directlinktrackedplus"-os.

[ Szerkesztve ]

(#39036) atees

atees
(őstag)

Ez megérhet ennyi pénzt?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#39037) vwpolopg válasza DJ. Ru$y (#39035) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Jó ez az oldal amit linkeltél, az összes többi oldal nem mutatta a legfrissebb bejegyzését az egyik csomagomnak, de ez igen :) Köszi!

(#39038) Vertigo18 válasza atees (#39036) üzenetére

Vertigo18
(PH! addikt)

Én EZT rendeltem, az Orico márkát eléggé elkezdték felfuttatni, a végén még Blitzwolf, Xiaomi szintű lesz...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39039) beg válasza ---20LI--- (#39033) üzenetére

beg
(MODERÁTOR)

Nézd meg te is azon a linken amit a kolléga linkelt az előbb. Directlink. Az mit mond?

[ Szerkesztve ]

(#39040) ---20LI--- válasza ---20LI--- (#39033) üzenetére

---20LI---
(újonc)

azt elfelejtettem hozzátenni, hogy tényleg Szingapúrban lehet a cucc a tracking szerint. csak nem tudtam róla, hogy arrafelé is jelen van a svéd posta, ezért nem volt világos. köszi beg!

(#39041) atees válasza Vertigo18 (#39038) üzenetére

atees
(őstag)

Meg van már? Jól működik?

(#39042) szjoci válasza atees (#39036) üzenetére

szjoci
(őstag)

Majdnem ennyiért találsz itthon is.

(#39043) Vertigo18: na látod azt nem is néztem...

[ Szerkesztve ]

(#39043) Vertigo18 válasza szjoci (#39042) üzenetére

Vertigo18
(PH! addikt)

Amit te linkeltél, ahhoz nincs 30 PIN-es csatlakozó... Van 4 db. USB 3.0, aztán ennyi.

atees: nem, még nem jött meg, dec 24-ei rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#39044) atees válasza szjoci (#39042) üzenetére

atees
(őstag)

Igazából olyat keresek, amin van 20pines csatlakozó, hogy egy előlapit rátudjak kötni, mert az alaplapomon csak hátsó usb3as kimenet van.

(#39045) Vertigo18 válasza atees (#39044) üzenetére

Vertigo18
(PH! addikt)

javítva, 20 Pines is van

[ Szerkesztve ]

(#39046) Dinter válasza DJ. Ru$y (#39035) üzenetére

Dinter
(PH! addikt)

Ha átállítod a származási országot Autoról direct linkre, akkor már le tudja követni. De természetesen ua. írja ki mint a direct link oldala. Valamint külön postának vesz a PostNordtól.

[ Szerkesztve ]

(#39047) core2trio

core2trio
(tag)

Valaki nem morzsaporszívót keresett nemrég? :D

[ Szerkesztve ]

(#39048) coolicool_hu

coolicool_hu
(lelkes újonc)

Van most valami hasznosnak mondható párcentes cucc ? Ki kéne egészítenem a kosarat 29 cent körüli értékkel, hogy kupont tudjak felhasználni :) :R

>> https://www.facebook.com/tesztelekblog

(#39049) core2trio válasza atees (#39036) üzenetére

core2trio
(tag)

van pár alternatíva még szvsz :D
Pl ez.

[ Szerkesztve ]

(#39050) ben-ga

ben-ga
(tag)

Sziasztok!
A 10-5$-os bangodd couponnál hogy lehet a gitár pengetőt törölni?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.