2019. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

IT café

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#48001) parééé

parééé
(újonc)

Sziasztok!
Szerintetek abból lehet gáz a vámnál, vagy behozatalnál ha ebayról nyílvesszőket rendelek?
vagy nem lehet belőle semmi probléma?
előre is köszi

(#48002) Batib válasza csadi0011 (#47995) üzenetére

Batib
(őstag)

Rendben, köszi. Ne értsetek félre, nekem is van néháy rokon kisgyerek és már rengeteg gondot okozott, hogy mit vegyek ajándékba nekik. Ez is egy ötlet lehet...

(#48003) DJGABI válasza pela03 (#48000) üzenetére

DJGABI
(PH! addikt)

az előbbi, 3as szettekben csak makró/fisheye van. utóbbi kell neki szvsz.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#48004) cris78

cris78
(őstag)

Mai xt-xinte.com termés.
Damil karkötő, 3 post it, 1 kapszula toll, 10db bowling bábu toll.
Összesen 1,14$ volt.

(#48005) Beni2360 válasza werszomjas (#47998) üzenetére

Beni2360
(PH! kedvence)

Énnekem pont ugyan ez van márc.08. rendelés de én már levelezek velük. Tegnap járt le a 40 munka nap.
Semmiképen ne zárd le, csatoltad a levelezésedet nekik?
Majd jelentkeznek előbb a szállítóktól várnak vissza jelzést.

[ Szerkesztve ]

Béni ---Bluboo Xtouch -- Acer Aspire 5 A515-51G --LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#48006) Outlander

Outlander
(őstag)

Ilyen bejegyzést látott-e már valaki?

Mint azt látjátok péntek hajnalban átment a vámon, hétfőn már illett volna, de kedden mindenképp, de még csak ma sem jött, viszont van egy tegnapi bejegyzés, amivel még nem találkoztam... :U

匈牙利, 邮政局试投, magyar posta-dob

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48007) woodworm válasza Outlander (#48006) üzenetére

woodworm
(PH! addikt)

A magyar posta oldalán nincs semmi a tn-re?

(#48008) Outlander válasza woodworm (#48007) üzenetére

Outlander
(őstag)

:F :U

(#48009) trebrona válasza Outlander (#48006) üzenetére

trebrona
(PH! nagyúr)

Nem lehet sikertelen kézbesítés? Magyar posta próbál szavazni (try to vote) a fordítása. Kérdezd meg a helyi postán!

(#48007) woodworm:
Ott a képen, 29-én belföldi feldolgozásra továbbítva. :)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, arra való a fórum! Köszönöm!–––------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.

(#48010) woodworm válasza Outlander (#48008) üzenetére

woodworm
(PH! addikt)

A banggodtól kapott track number nekem működött a magyar posta oldalán is, lehet értelmesebben van megfogalmazva.

(#48009) trebrona
Az a küldő ország részén van még.

[ Szerkesztve ]

(#48011) trebrona válasza woodworm (#48010) üzenetére

trebrona
(PH! nagyúr)

;]

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, arra való a fórum! Köszönöm!–––------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.

(#48012) Outlander válasza woodworm (#48010) üzenetére

Outlander
(őstag)

:U :F :U

Hát most erre mit mondjak?!

(#48009) trebrona

Hááát, jah, gyanús nekem is, de se értesítő,se sikertelen kézbesítés bejegyzés, se postán átvehető bejegyzés, holnap rájuk csörgök.... nehogy aztán itt meg visszafordítsák. :U

[ Szerkesztve ]

(#48013) woodworm válasza Outlander (#48012) üzenetére

woodworm
(PH! addikt)

Például megkeresed a magyar posta oldalán a csomagkövetést és leellenőrzöd, hogy ugyanez a szabvány szöveg van ott is, vagy van érdemi információ is.

(#48014) Outlander válasza woodworm (#48013) üzenetére

Outlander
(őstag)

:Y

Ok, köszi... :R

(#48015) trebrona válasza Outlander (#48012) üzenetére

trebrona
(PH! nagyúr)

Kecsón előfordul. Volt, hogy már átvettem postán, másnap volt az értesítő a postaládában.

(#48016) chatran

chatran
(őstag)

A gearbest nem küld minden alkalommal dispatch confirmation-t, képet a feladott csomagról?
Eddig 5x rendeltem tőlük, még a legolcsóbb tételről is küldtek képet. Most rendeltem egy Xiamo power bankot és nem küldtek.
Ez így normális?

(#48017) Nestor16

Nestor16
(senior tag)

Jó minőségű portörlőt vett-e már valaki? Az itt szóban forgó mikrószálas kendővel mik a tapasztalatok? Anyám eddig a Zepteres törlőkendő kesztyűvel (2. kép) elégedett igazán, de az meg drága. Alternatívát keresek, ami nem porol, hanem magába szívja a port.

Keresek még így a konyha felújítása után praktikus rendszerező dolgokat, leginkább evőeszköz elválasztók kellenének. Erre hogy lehet rákeresni? Én nem találtam.

Ablaktisztítóból is van bevált, olyan mint ez, tehát gumi a törlő része. Ilyesmit még magyarban vettünk, ezzel van tapasztalat? Csak a GUMIS része is elég lenne belőle, de gondolom azt külön nem lehet venni.

Kéne még a szék lábai alá alátét gumi vagy szövet szett, hogy ne karcolja a padlót. Ez is inkább magyarból?

Kerti sütögetéshez elférne a Xaomi zenedoboz mellé egy hordozható fényforrás, ami praktikusabb, mint egy zseblámpa. Nekem a legjobb ötletem, hogy a Xiaomi powerpankba egy kislámpát teszek. :))

Álmennyezethez gondoltam venni 5 vagy 10 méteres RGB LED sort, ezzel kapcsolatban az egyik kérdésem az lenne, hogy ezt (valami molex csatlakozót látok rajtuk) mégis hogyan lehet bekötni a hálózatba? A másik, hogy kétféle típust szoktam látni, az 5050-ast és a 3528-ast. Mi a különbség? Ha tippelnem kéne akkor azt mondanám, hogy a LED-ek milyen sűrűn vannak egymáshoz.

Én most nem tudok ajánlani semmi érdekeset, mert csak apróságokat vettem. Kréta toll, ecset, gombelem, mind okés.

Sorry, hogy soknak tűnnek a kérdéseim, de én egybe szoktam gyűjteni az infókat. Köszi előre is, ha bármiben is segítesz.

(#48018) Silent77 válasza chatran (#48016) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Nekem többször nem küldtek, attól még megjött. :)

(#48019) szunyika válasza chatran (#48016) üzenetére

szunyika
(tag)

nekem eddig 3-ból 3x csináltak képet, bezzeg amikor a 60ezer forintos tabletet rendeltem akkor nem küldtek, írtam is nekik de valahogy nem akarták felfogni miért akarok olyat amúgy is, amikor kötöttem rá biztosítást és külön TN-et is kértem... de megjött szerencsére :)

(#48020) cris78 válasza Nestor16 (#48017) üzenetére

cris78
(őstag)

Kis lámpának a BlitzWolf lt-3-as lámpa. Ha jól számolom két hónapja biztos meg van, minden este akkor kapcsoljuk fel ha a gyerek cukrát nézzük, és még nem kellett tölteni.

(#48021) napocska2 válasza Nestor16 (#48017) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Konyhai fiókok rendszerezésére itt találsz alkalmatosságokat. Hátha van köztük számodra szimpatikus.

(#48022) Donki Hóte válasza Nestor16 (#48017) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

mégis hogyan lehet bekötni a hálózatba?

A LED sorok 99 %-a nem a 230 V-ról, hanem külön 12 V-os tápegységről megy, szóval kell hozzájuk tápegység.

szoktam látni, az 5050-ast és a 3528-ast. Mi a különbség?

A LED-ek fizikai mérete tized mm-ben (az 5050-es 5x5 mm méretű, a 3528-as 3,5x2,8 mm méretű LED-eket tartalmaz). Az 5050-es LED jobban világít.

A LED-ek sűrűségét az jelzi, hogy egy méteres szalagon 30, 60, 120, vagy 144 LED van. Természetesen az áruk is arányos a LED-ek számával, valamint a több LED-hez nagyobb teljesítményű tápegység is kell.

15 éve a PH!-n :-)

(#48023) vlevi

vlevi
(PH! nagyúr)

Autós USB-s töltőt keresek, 1A körülit. Vannak az Aliexpressen, ebayen 1-2 dollárért, de nem bizok bennük. Drágábban pedig már itthon is tudok venni, de vajon azok nem ugyanazok a kinai gagyik, színesebb csomagolásban?
Mit érdemes?

(#48024) Ryder1

Ryder1
(senior tag)

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy jó minőségű esernyőt? Kicsire összecsukható, masszív, tartós, esetleg automata legyen. Ha itthonról tudtok ilyet, az is jöhet. :D

Köszi!

(#48025) Dluinet válasza vlevi (#48023) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

ennél olcsóbbat nem tudok, asszem mobilalkalmazással veszed, akkor kapsz 65% kedvezményt

benéztem az edigitalba, hát az ottani kinálat nem igazán látszik jobbnak az ebay-es $4-os töltőknél
max a Sencor-t merném megvenni

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#48026) attiati válasza Nestor16 (#47952) üzenetére

attiati
(PH! kedvence)

tényleg elírás volt, azóta 1200ft

egyébként az ilyen elírt áruknak nincs külön gyűjtőoldala neten?

(#48027) dugesz77

dugesz77
(őstag)

Ezek érkeztek mostanában:
T5 28cm ledes lámpa. Árához képest egészen rendben van bár érződik az anyaghasználaton,hogy miért ilyen olcsó. Ismerősnek kellett terrárium fölé, lényeges volt a 230v táplálás. Meg van elégedve vele.
Duplafedelű racsnikulcs. Elég kicsi a mérete de sok helyre épp kapóra jön. Krova dugó fejet és bitet is fogad. Eddig nincs gond vele. 3 hét alatt ért ide.
Jaragar automata karóra. Bátyámnak lett rendelve. Egy 10/5$ kuponnal 2800 Ft alatt kijött. Szereti,tetszik neki,bár az övét szerinte hamar cserélni kell majd. 2,5 hét alatt megérkezett.
6W COB LED csík. 350 Forint/db áron volt. Teljesen jó fénye van. Ikeás falipoc alá lett felrakva esti lámpának. Megérte,nem melegszik nagyon pont jó a fényereje. 3 hét alatt jött meg.
Megir karóra. Ezt magamnak rendeltem amikor ment a félárú akció. Tetszik. Barna-fekete variációban. Végre működő kismutatók :D . Egy eredeti Panerai Luminor megfizethetetlen számomra de ez a stílus tetszik. Kellemes vastag igazi bőr a szíja. 2 hét alatt itt volt.
Nato óraszíj. A régi órámnak tönkrement a szíja,most ezt próbálom ki a bőr helyett. Kellemes anyag,kényelmes viselet eddig. 2 hét alatt ideért.

Bocsánat ha valaki már olvasta ezt a hozzászólást , elnéztem és véletlen egy másik kedvelt topikba raktam ki először :B .

[ Szerkesztve ]

(#48028) xxxjjjkkk

xxxjjjkkk
(senior tag)

Megjött a PATONA akku xperia p be, 3+6nap alatt hétvégével együtt.
Fasza, bár használtan vettem a telefont, elég jó akku, simán hozhatja a gyárit, annál mindenképp jobb, mint 1 éves korában, amikor vettem.
úgyhogy részemről rövid távon ajánlott, de nem akarom elkiabálni, mint a nillkint, mert arról is, csak hosszú távon derült ki, hogy szar

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#48029) erzol válasza Nestor16 (#48017) üzenetére

erzol
(senior tag)

Jysk-ben kapni egy ezresért 125 db székláb alátétet.

(#48030) vlevi válasza Dluinet (#48025) üzenetére

vlevi
(PH! nagyúr)

Köszi, hát akkor jól láttam, nagyjából ezeket találtam én is.
Az a Sencor 2200-ért nagyon hasonlít erre a másféldollárósra :)

(#48031) Dluinet válasza vlevi (#48030) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

csak pont az hiányzik belőle, ami a töltéshez kell

(#48032) Sterilzona

Sterilzona
(senior tag)

Ha minden igaz, akcios a xiaomi kis ventilatorocska, banggoodon.

(#48033) elszabi válasza Sterilzona (#48032) üzenetére

elszabi
(tag)

gb-en még olcsóbb... szóval azért nézni kell az árakat is, nem csak az akció mértékét.

(#48034) Sterilzona válasza elszabi (#48033) üzenetére

Sterilzona
(senior tag)

Valoban, kozel 120 huffal olcsobb.

(#48035) elszabi válasza Sterilzona (#48034) üzenetére

elszabi
(tag)

FBGBES, 8STOREWIDE, stb kuponnal további -8%

(#48036) Silent77 válasza Sterilzona (#48034) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Nálam 10 cent a különbség.
Rosszul írta az app.
Viszont gb nem enged csak egyet.
Bg-n 3db + pont és már olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#48037) Sterilzona válasza Silent77 (#48036) üzenetére

Sterilzona
(senior tag)

Nah
Az jo. Harmat akartam rendelni.
Koszonom a tanacsokat:)

(#48038) plck

plck
(tag)

Sziasztok.
Mp3 lejatszot keresek, elsosorban futashoz. Fontos lenne, hogy ha lehet szepen es hangosan szoljon...gondolom ez nem meglepo. :D
Tudnatok valamit ajanlani?

[ Szerkesztve ]

(#48039) vizimento

vizimento
(senior tag)

Az ajánlott, megfordíthatós végű microUSB töltőkábelek közül most melyik/hol van akcióban?
Elég ha a microUSB rész kétoldalas, a sima USB fele mindegy milyen... 1m körüli kéne. Köszi!

Komplett bányafarm eladó: ETH = 1,25 GH/s!!!

(#48040) Zeki válasza Dluinet (#48025) üzenetére

Zeki
(PH! nagyúr)

A Tescoban is elég sok autós töltő meg sima töltő van, érdekes árazásokkal. Érdemes szétnézni.

(#48041) gyurkikrisz

gyurkikrisz
(PH! addikt)

Ez a ventillátir valóban segít is valamit, vagy csak kavarja a levegőt? Nyárra talán jó lesz, ágy mellé bedugni, hogy kavarja a levegőt.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48042) cris78 válasza gyurkikrisz (#48041) üzenetére

cris78
(őstag)

Én inkább azt mondanám, hogy klíma nélküli utazáshoz, vagy strandon jó.

(#48043) Dluinet válasza Zeki (#48040) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

nekem már van, és nagyon gyorsan tölt

(#48044) üszök

üszök
(őstag)

Vízre dagadó gél golyó esetleg valakinek? Balra a háttérben látható 1 csomag golyó abból lett ennyi.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#48045) beg válasza üszök (#48044) üzenetére

beg
(MODERÁTOR)

Keresem a felhasználási lehetőségeket, de csak dekorációs funkciót látok benne. Arra meg az első gondolatom az volt: "érdekes" :DD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#48046) parééé

parééé
(újonc)

Sziasztok!
Szerintetek abból lehet gáz a vámnál, vagy behozatalnál ha ebayról nyílvesszőket rendelek?
vagy nem lehet belőle semmi probléma?
előre is köszi

(#48047) PainKiller13 válasza beg (#48045) üzenetére

PainKiller13
(őstag)

Vajon ha hozzávágom valakihez akkor szétdurran? :D

(#48048) Silent77 válasza PainKiller13 (#48047) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Nem, tesztelve. :D

(#48049) PainKiller13 válasza Silent77 (#48048) üzenetére

PainKiller13
(őstag)

Akkor nem kő :( :DDD

(#48050) cris78

cris78
(őstag)

Nekem is megjött a Gearbestes memória kártya. Április 19-én rendelt.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.