Hirdetés

2018. október 23., kedd

Gyorskeresés

Hirdetés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-06 18:38:50

IT café

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából. Nem csak eBay-es forrásból.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) valamint reflinkeket tartalmazó külső oldalak (teszt blogok) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Akár külön értesítés nélkül is törlődhetnek. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=

Összefoglaló kinyitása ▼

(#60001) zeon.hu válasza kisskd (#59999) üzenetére

zeon.hu
(PH! nagyúr)

Napellenzerőre rakható nem jó?
Ott árnyékban marad.

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#60002) blackrulz válasza Donki Hóte (#59997) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

22 euro a határ. Fölötte ha elkapjak akkor 27%.

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#60003) powerwade válasza attiati (#60000) üzenetére

powerwade
(senior tag)

Grat a 60k-hoz :) Remélem nem lesz igazad, mert nagyon jó áron nyomják a Foxpostosok mostanság... nem is használtam semmi mást hónapok óta.

Eladó kütyük (2018-Szept): Blitzwolf BW-F2 BT hangszóró 5e

(#60004) kisskd válasza zeon.hu (#60001) üzenetére

kisskd
(lelkes újonc)

Próbáltam másik kocsiban oda rakni a GPS-t, de engem zavar, vezetés közben valahogy sokkal jobban "elhúzza" a szemem, ha oda kell kinézni, mintha a műszerfalra. Valszeg nagyobb a fókusz tartomány ahol mozogni kell.

(#60005) Laca1212 válasza powerwade (#59996) üzenetére

Laca1212
(őstag)

Köszi!

Amúgy érdekes, mert úgy már vettem ki csomagot Fox-ból, hogy terminálnál utánvéttel fizettem. De küldeni nem tudtam utánvéttel.

(#60006) havri1 válasza kisskd (#59999) üzenetére

havri1
(PH! félisten)

Neked a a CD slotos tartót ajánlom, nagyon jó. Mindjárt belinkelem, ha megtalalom.

havri

(#60007) tuareg85 válasza attiati (#60000) üzenetére

tuareg85
(tag)

Pár méteres távolságban nyilván nem fogják megtartani az automatákat, de amúgy nekik is érdekük a sűrű hálózat. A drágulással meg valszeg óvatosak lesznek, mert kb. 1300 HUF-ért már a GLS a feladáshoz és a kézbesítéshez is házhoz megy, nyilván jóval ez alatt kell maradniuk.
Ja, és a híján ;]

(#60008) maross válasza tuareg85 (#60007) üzenetére

maross
(PH! kedvence)

vaterafutar mpl es dpd 950 es 850 haztol hazig, azt szoktam hasznalni, mert sehol a kornyeken egy webox vagy foxpost vagy barmi. Eleg nagy árverseny van.

senki se mondta, hogy könnyű lesz!

(#60009) Dluinet válasza tuareg85 (#60007) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

nagyon nem fog elmenni az ár, mert a posta 490Ft-ért boxba viszi, 850Ft-ért meg postapontra (ami lehet benzinkút, posta vagy bolt is)

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#60010) havri1

havri1
(PH! félisten)

Car CD Slot Mount Holder Dock For iPhone 6S Plus Samsung Galaxy S7 Edge Note 5

Egy dologra kell figyelni, - nálam ez gond - hogy az alsó része, ami felül a fejegység elejére (gumis amúgy), vastag lefelé (hogy masszív legyen nyilván), belelóg a hangerő tekerőjébe, gyak le kellett vennem.
De ha van hely, simán elfér.
A masszivitását az egésznek az adja, hogy amikor feszül, a cd slot felső peremét nyomja. Ha ez vékony, akkor lötyögni fog. Gyári, műszerfalas kialakítású cd slotba, meg aminek vastag a felső pereme, nagyon feszesen áll.

havri

(#60011) Czimby válasza havri1 (#60010) üzenetére

Czimby
(őstag)

:R

(#60012) tboy93 válasza havri1 (#60010) üzenetére

tboy93
(PH! kedvence)

Kar hogy nekem a fejegyseg elolapja mogott van a cd slot :D

(#60013) powerwade válasza havri1 (#60010) üzenetére

powerwade
(senior tag)

Nekem hasonló van, csak mágneses tartó van a végén. Azóta hihetetlen kényelmes a telefon fel-le rakása a műszerfalra :D

eredeti Mountek nGroove Snap 3 - ilyenem van

Kinai verzió - ez ugyanazt tudja

[ Szerkesztve ]

(#60014) bugizozi válasza powerwade (#60013) üzenetére

bugizozi
(őstag)

Szia!

Elég erős, hogy ne essen le róla a telo?

CCNA, VCP6-DCV ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#60015) Laca1212 válasza Dluinet (#60009) üzenetére

Laca1212
(őstag)

+1

(#60016) powerwade válasza bugizozi (#60014) üzenetére

powerwade
(senior tag)

Igen, egyszer se esett le magától rázos úton (kézzel már levertem párszor) De nekem csak az eredeti van, arról tudok beszélni. A gyártó két kis fém lapot ad hozzá: egy nagyon vékonyat és egy közepesen vékonyat. Mindkettőt rá lehet ragasztani a telefonra, tabletre - de természetesen be is tudod tenni a tok/hátlap és a telefon közé. Egyébként még simán lehet tenni apró mágnest a tartóba akkor mégerősebben tart. Itt a nagy találmány a CD nyilásba helyezhető rögzitő szerkezet, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#60017) IG55 válasza havri1 (#60010) üzenetére

IG55
(senior tag)

az alsó része, ami felül a fejegység elejére (gumis amúgy), vastag lefelé (hogy masszív legyen nyilván), belelóg a hangerő tekerőjébe

Sajnos nekem is ott van a hangerőgomb pár milivel alatta. Hány mm hely kell kb. a tartónak lefelé?

(#60018) tzimash válasza havri1 (#60010) üzenetére

tzimash
(őstag)

Ha nem válik be a Remax tapadós tartó, akkor kipróbálok valami hasonlót. Bár tartok tőle, hogy a sebváltónak (ill. a kezemnek) útban lesz.

(#60019) cadtamas

cadtamas
(kvázi-tag)

Mobiltelefon üvegfóliára van ajánlott eladó?

(#60020) XtremLor válasza cadtamas (#60019) üzenetére

XtremLor
(őstag)

[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#60021) Cyborg válasza tzimash (#60018) üzenetére

Cyborg
(fanatikus tag)

Esetleg egy Aukey szellőzőrácsra tehető tartó. Elég erős, nekem még nem esett le róla teló.

(#60022) Promi válasza havri1 (#60010) üzenetére

Promi
(fanatikus tag)

Köszönöm én is a hasznos infót, ennyi pénzért meg is rendeltem. Nézegettem már hasonlót az Auchanba, de 7-9 ezer forintokat nem akartam adni érte főleg, hogy akkor még nem tudtam jó e egyáltalán.

(#60023) havri1

havri1
(PH! félisten)

Csináltam képeket a tartóról, és a nem szerencsés kialakítású fejegységről.

Az előlap nem sík, hanem domború, ezért nem illeszkedik megfelelően bele. Én kitámasztottam még pluszban, így - a helyén! - stabil. Látható, hogy mennyire vékony a slot felső része, így ebbe a fajtába nem nagyon ajánlott. Főleg a gomb miatt..
Ezt vegye mindenki figyelembe!
Amúgy elfér simán, ennek állítható a karja felfelé is, így a váltónak sincs útban. Nekem automata van, kezem 99%-ban a váltókaron, egy mozdulat csak a telefon, ha kell. Amúgy persze 2 kézzel fogom a jolánt :DDD

havri

(#60024) 206 cc válasza blackrulz (#59992) üzenetére

206 cc
(őstag)

Szia!
De jó lett volna ha előbb rendeled, mert lehet vennék én is egyet! Nekem viszont almás kütyüm van és nem találok semmi infót hogy megy e ios rendszerrel is .!!!!???

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#60025) IG55 válasza havri1 (#60023) üzenetére

IG55
(senior tag)

:R

(#60026) ablack válasza attiati (#60000) üzenetére

ablack
(senior tag)

Azért így is marad versenytárs még szerintem. Ott van pl. a Pick Pack Pont, valamint a postának is vannak csomagautomatái.

(#60027) tzimash válasza havri1 (#60023) üzenetére

tzimash
(őstag)

Köszi a képeket. Ahol neked kijelző van - középen - ott nekem gombok :(

(#60028) kisskd válasza havri1 (#60023) üzenetére

kisskd
(lelkes újonc)

Nagyon köszönöm a képeket, meg a részletes leírást. Sajna nekem is a csatorna gombok vannak alatt pont, domború az eleje, és nyikli-nyakli a slot perem, szóval halmozottan nem lesz nyerő ez a megoldás :(

(#60029) kmisi99

kmisi99
(PH! kedvence)

Sziasztok a filléres u8 és u8S között van bármi értelmesebb különbség? Mert az u8S 1$ al drágább, nem tudom tud is e annyival többet.

Dell Precision M4600

(#60030) DJGABI válasza kmisi99 (#60029) üzenetére

DJGABI
(PH! addikt)

nincs, sőt inkább még rosszabb a menüje mint a simának. [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#60031) kmisi99 válasza DJGABI (#60030) üzenetére

kmisi99
(PH! kedvence)

És ezt a 2000ft os megéri elhülyéskedni vele? Vegyes véleményeket olvastam vele kapcsolatban, de végül is egy működő okos óra ennyiért ha úgy nézzük nem rossz.

Dell Precision M4600

(#60032) Tomi0703

Tomi0703
(őstag)

Van itt olyan akinek esetleg van Blitzwolf F2 és Xiaomi BT hangszórója? Nem tudom eldönteni melyiket vegyem.

[ Szerkesztve ]

(#60033) beg válasza Tomi0703 (#60032) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Nekem F2 van, nem tudtam a xiaomihoz hasonlítani, de az akksi és a víz/por/ütésállóság miatt újból a BW-t venném. Nagyon bejön a hang, hangerő, üzemidő és a passzív sub a hátoldalán.

Mondjuk amit linkeltél xiaomi, annak az F1 lehet a párja BW-ban.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success. Act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60034) DJGABI válasza kmisi99 (#60031) üzenetére

DJGABI
(PH! addikt)

én túladtam rajt. kipróbálni persze megéri, napi használatra nekem felesleges volt/nem jött át

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#60035) Mr.Csizmás válasza Tomi0703 (#60032) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Telekomnal Huawei AM10 halvany pink 4950, kifuto termek akcio :)

| Cicu & Cica V | id: fritzkandur (#2997 Bnet) |Sony A 85 mm f1.4 Zeiss obi eladó https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#60036) Tomi0703 válasza beg (#60033) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

F1 és a Xiaomi van valakinek innen a topikból és úgy emlékszem azt írta annó, hogy egyértelműen az F1 a jobb. Havernak van Xiaomi, de én kicsit csalódtam benne. Nagy hangerőn torzít, néha berecseg, de lehet ő fogott ki rosszat belőle.
Egy árban lenne a kettő pontokkal stb 12-13 dolcsira kijön mind a 2. Én a is BW felé húzok amúgy.

(#60035) Mr.Csizmás: Igen ezt láttam anno, hogy beszéltek róla. Elvileg ez valami nagyon jó ár érte nem?
Mondjuk túl van a keretemen mert ilyen 10-12 dollárt szántam rá, szóval iylen 3k környéke. Ezt már kcisit sokallom, de ha annyival jobb... :D

[ Szerkesztve ]

(#60037) Tomi0703 válasza Mr.Csizmás (#60035) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

Most nézem, már majdnem 9k... Akkor így nem opció.

(#60038) Mr.Csizmás válasza Tomi0703 (#60037) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Csak a pink olcsobb, ejjel meg annyi volt.

| Cicu & Cica V | id: fritzkandur (#2997 Bnet) |Sony A 85 mm f1.4 Zeiss obi eladó https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#60039) air válasza air (#59973) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

Ezek szerint senki, sehol nem tud $15-nál olcsóbban Mi Band 1s-t.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60040) storm3

storm3
(senior tag)

Morzsas kis szirszar porszivot rendelt valaki occoe?

I must alter myself into a life-form which can exist on this planet.

(#60041) DavidQ válasza air (#60039) üzenetére

DavidQ
(tag)

Gearbestre regisztrálsz, és megerősíted az email címed, meg feliratkozol a hírlevélre és kapsz 120 pontot.
Ehhez csai egy email címre van szükséged, és máris olcsóbb..

Nem minden kínai szirszar szar!

(#60042) air válasza DavidQ (#60041) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

120 pont mennyit ér?
200 pont $1 ugye? Vagyis 60 cent. Nem?

Megtaláltam. 50 pont $1. 120 pont $2.4

[ Szerkesztve ]

(#60043) Tomi0703 válasza Mr.Csizmás (#60038) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

A kék van 4950-ért, de az nincs. 8910 az új ár. :( [link]

(#60044) sfbukfenc válasza Tomi0703 (#60043) üzenetére

sfbukfenc
(tag)

Nekem tegnap jött meg, még 4950-ért, maximálisan elégedett vagyok vele. Ennyi pénzért még a színe sem zavar. :N

(#60045) Mr.Csizmás válasza storm3 (#60040) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Clatronic.hu-n van vmi elemes rettenet 2k-ert

(#60046) tlala válasza air (#60039) üzenetére

tlala
(őstag)

AliExpress - en alkalmazásból 12,99.
[link]

(#60047) air válasza DavidQ (#60041) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

Csak 60-at adott.

(#60046) tlala
Köszi, de ez a sima, nem a HR-es 1s.

[ Szerkesztve ]

(#60048) trebrona válasza havri1 (#60023) üzenetére

trebrona
(PH! nagyúr)

Amúgy persze 2 kézzel fogom a jolánt

De ugye nem vezetés közben?

;]

–––Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.––– Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, arra való a fórum! Köszönöm!–––

(#60049) krisztianAMG válasza air (#60047) üzenetére

krisztianAMG
(senior tag)

Tölts fel profilképet (kiscica is lehet rajta), és kapsz újabb 20-at.

^Ez nem szentírás,csak egy vélemény. || Agyamban hangprocesszor lohol, szivem helyett membrán dobol.

(#60050) szaboger válasza air (#60039) üzenetére

szaboger
(kvázi-tag)

Nálam van egy nem használ 4,04 el nem megy, azóta a dobozban, lemerülve talán

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.