Új hozzászólás Aktív témák

  • csuzda

    aktív tag

    Sziasztok!

    Támadt egy őrült ötletem :DDD Munkahelyen hűvös van és barátnőm fázik. Jövőhéten lesz Lidl-ben autós ülésfűtés. Arra gondoltam, hogy venni kéne egy olyat, powerbankot, illetve valami átalakítót hozzá pl: egy ilyet.
    Mivel új elektronikai dolgot nem kell a műszakkal bevizsgáltatni, és nem is a munkahely áramát használná, ezért ez egy olyan fűtőberendezés lenne ami, amit nyugodtan tudna használni.

    Számításaim szerint elég nehéz lenne kivitelezni. Az ülésfűtés 24-29Wattot eszik ha minden igaz. Külső akksiból olyan kéne ami tud 5 volton minimum 6 ampert. 6A=6000mAh vagyis egy 30.000mAh-s akksi is csak 5 órán át lenne jó. De egy pici veszteség lenne a 12 voltra való átalakítás miatt. A QuickCharge pedig a fogadó oldal miatt nem működne.

    Nézegettem ülőpárnát, esetleg 12 voltos töltőt a megfelelő csatlakozóval. Fűthető kabát talán szóba jöhetne, de ott a powerbankot cipelnie kell magával, illetve lehet akadályozná vagy zavarná munka közben a plusz ruha.

    Nekem valahogy nem áll össze, hogy ez ésszerű keretek között megvalósítható lenne.

    Valakinek ötlet? :D

Új hozzászólás Aktív témák