Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    nos újabb fejleményekkel gyarapodtam -és így ti is :)- a futóművestől

    egyre egyre hajtogatta, hogy a gumi a gumi viszi el az autót... fogta műszerek szerint beállította a kormányt középre illetve mindent patentre ismét.... mondta menjek egy kört é ha baj van szóljak, hát mentem és vissza is, mondtam hogy még jobban lecsuklik a kormány amikor megyek vele, no azt mondta akkor ő is megy egyet, mentünk is és kb annyiból megállt az ő próbája, illetve a találgatások sorozata, hogy:

    -1. biztos szarok a szilentek (3hete lettek kicserélve a komplett szett hart-ra)
    -2. ja, hogy utángyártott, akkor ne is csodálkozzak, hogy szar (ménem, vettem gyárit) + (mondtam neki, hogy az előző 2 évet is vígan elfutotta hart szettel és érdekes mód ment futott egyenesen)
    -3. meggurította az autót kb 20-30km/hval bevágta üresbe és "egy picit megyünk el balra valóban" (ugye azt mondanom sem kell, hogy lakott területen kívül ez a "kicsit megyünk balra" mennyire nem kicsit megy balra)
    -4. mondtam neki, hogy akkor kicsit életszerűbben, sebességben sebességet tartva nézzük meg a dolgokat
    -5. jaaa, hogy sebességben gázt adva konyul el a kormány.... hát akkor hajtáslánc hiba lesz.... (érdekes, a gumi hirtelen megjavult....)
    -6. mondom 2 évig érdekes módon ment az autó egyenesen, most hirtelen mi történt?
    -7. ráállunk az aknára (azé nézzük meg mégis az új szilenteket, hát ha lógnak....) megtáncoltatta behúzott kézifékkel előre hátra, a bakája közben lent figyelte, hát semmi mozgás a szilentek mégis jók
    -8. elmozdulhatott az egész bölcsőm is ami tartja az alsó hátsó lengőkarokat és ez miatt is húzhat az autó ill. azoknak is el lehet fáradva a gumibakja

    nos jelenleg itt tartok, eléggé rossz szájízzel váltam el tőle és nem tudom, hogy mitévő legyek.....

    Itthon ami cserélve lett és ahogy eljártam, figyeltem arra, hogy a lengőkarok emelt tehermentesített állapotban legyenek meghúzva (állítólag a nagykönyvben így van megírva ezeknél a futóműveknél) és igazság szerint minden és minden ki lett cserélve, szóval nincs ötletem

    Tudtok esetleg valamit tanácsolni, vagy vigyem el egy másik futóműveshez, hát ha?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák