Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    válasz grizlisandor #144740 üzenetére

    Elején szeretném leszögezni, hogy nem akarom ócsárolni a Br*ll-t, de kabaré volt a mai nap.
    Kitöltöttem próbakörös papírt az adataimmal. Elmentünk próbakörre, már az elején feltűnt, hogy valahogy jobban néz ki az autó, mint másfél hete, meg valami elkezdett duruzsolni a műszerfal mögött, mint valami rossz tápventillátor, meg a klímaszabályzó világítása elment kapálni. Mentem egy jó kört, egész jól ment az autó. Befutottunk az autóval a N*ssan H*ványhoz, mivel ők voltak hajlandóak csinálni rá egy állapotfelmérést a környéken, ott helyben a Br*ll-nél kedvesen közölték, hogy leghamarabb 3 hét múlva. Az elején mondta a felmérést végző srác, hogy jó vastagon be lettek kenve a műanyagok szilikonnal, hogy szépen nézzenek ki. Röviden kiderült, hogy több dolog sántít az autó állapotán, de mondom magamba, ha sikerül jó áron készpénzért elhozni, megoldható. Ugye bizományban van az autó, mondtam, hogy az állapotfelmérés után ajánlok ért 1,5M és legyen a nevemen. Nézett rám nagy szemekkel az értékesítő, hogy mit akarok én, de mondta, hogy felhívja az autó tulaját. Azt tudják nekem ajánlani, hogy megkapom 1.6M a nevemre, de az adásvételin az ár nem lesz rajta, hanem lesz egy számla. A számlán szerepelni fog egy összeg, és én kipótolom az 1.6M-ra. :DDD Visszakérdeztem, hogy MIVAN? :U Hogy ez úgy van, a külföldről behozott autókat számla nélkül intézik a szállítást, takarítást, stb. és hogy kevesebb összeg szerepel a számlán, így kevesebbet kell befizetniük állam bácsinak. Mondom jójó, de ezzel nekem mi lesz rosszabb? Nekem semmivel, így tudnak adni rá egy kis kedvezményt. NA itt lefagytam, mint a 486-os, hogy mi a bka-ba akarnak engem belerángatni? :W
    Mély levegő, megeresztettem pár telefont, mint kiderült, hogy ilyet tényleg szoktak csinálni. Másik ismerős mondja, hogy ezek simlisek, meg tudják, hogy először veszel saját használatra autót és próbálnak megvezetni. Ha valami probléma lesz, akkor csak azon pénzemnek tudok utána menni, ami a számlán szerepel. Harmadik ismerős mondta, hogy ajánljak érte 1,2M-t, ha nem fogadják el borítsam rájuk az asztalt és húzzak el onnan a p-be, mert ez olyan ügyeskedés, hogy ráfázhatok rendesen.

Új hozzászólás Aktív témák