Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    senior tag

    válasz harcikoca #128792 üzenetére

    ..én most állok előtte, a gépben alig van 120e km, de nem várok tovább. Mágus2 Mester esküszik egy Cseh manufaktúrára, ahol olyan 50-60 ezer körül van a javítása, természetesen garanciával. Ő nekem készségesen felajánlotta a javíttatás levezénylését. Viszont találtam itthon is egy gépészt aki ugyan ennyiért, Ő is garanciával megcsinálja, módosítja a balansz tengelyt is, és a hexagont is. Így nem kell mást (Mágus2) terhelnem, nincs posta és egyéb. Van más alternatíva is, Angolba is van aki foglalkozik ezzel, Ő is ebben az árfekvésben, és itthon is találtam kassza 120-160 ezer között teljes egész olajpumpa szerkezetet a már módosított elemekkel. Persze ehhez még add hozzá azt a szervizköltséget ahol ezt kiszerelik, beszerelik, no meg akkor már egy olajcserét is. Én a módosítással, a szereléssel, és a teljes szűrők, motor-váltóolaj cserével cc. 150-re számítok, ez szerintem az alsó határ, de ha 170-180 lesz sem dőlök a kardomba, inkább most ennyi mint később a többszöröse, megspékelve egy pszichiátriai kezeléssel. :DD Ha konkrét infó kell, szívesen elküldöm privátba.

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák