Új hozzászólás Aktív témák

  • Bucy

    aktív tag

    Sziasztok! Pár hónapja tesztre feltelepítettem a régi Asrock S330-asomra az OMV-ot, mert a régi Medion NAS-om már nem birta a torrent tempót Digire váltás óta. Mivel tesztre raktam fel ismerkedési céllal az SSD-re, a másik vinyót hagytam benne némi adattal NTFS-re formázva. Ment is a dolog sokáig, de mostanában nagyobb torrenteknél a mount.ntfs teljesen kihajtotta a procit és belassult a transmission. Próbára külső eszközzel bootolva töredezettségmentesítettem a HDD-t kicsit javult is a helyzet, de nem lett jó hosszú távon.
    Ezért lementettem mindent és reggel töröltem a HDD partícióját, majd ext4-gyel meg akartam formázni kétszer, dobott egy hibaüzenetet, nem jegyeztem fel, nem gondoltam, hogy nem lesz rá több esélyem. Ezek után újra akartam indítani a rendszert, de semmi, bootoláskor megáll egy fehér kurzorral és sehiva, ha boot menűben kiválasztom, akkor sem, ami a nagyobb gond, hogy az addig használt pendrive-okról sem akar bootolni, amit nem igazán értek Sajnos itt el kellett jönnöm dolgozni, van tippetek mit próbáljak meg, ha haza megyek?

Új hozzászólás Aktív témák