Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz VR6-Fan #13177 üzenetére

    Én újabban még arra álltam rá, hogy ha a zebránál van valaki akkor átengedem szóval nem várom meg, hogy lelépjen hanem ha látom, hogy várna, hogy átmenjen na megállok és mehet... hogy mennyien dudálnak ilyesmiért...

    A másik: 4 sávos úton ahol a két szélős inkább csak parkoló sáv vagyis az volt ma már semmi csak úgy van mert megállni sem lehet ott de lehet akár olyan út is ahol forgalom is van mindkét sávon... na ott pl én megyek a belső sávban és már sétál a gyalogos de látom, hogy a külsőben meg jön sumáker a ladával 70-es tempóval na volt már, hogy fogtam és úgy álltam meg hogy a két sáv közepére... nem szabályos de inkább dudáljanak fél percig mint, hogy a helyszínelést kelljen órákig várnom + az is gyakori, hogy a külsőben nincs senki és én a túloldalról érkező gyalogost elengedném és amikor pont előttem van valaki mögém ér... na ilyenkor sokan kiteszik az indexet és lassítás nélkül jönnek tovább... na olyan is volt már, hogy fogtam és annyit tudtam haladni, hogy a gyalogos is megmaradt de kifordultam a külső sávba pont annyira, hogy útban legyek.

    Na de nem vagyok én sem szent pl rendetlenül keresztbe állok meg két parkolóhelyen a bevásárló központokban de mindig csak ott ahol amúgy is van üres hely bőven mert senki sem bír még 10 métert sétálni és nyugodtan parkolni inkább mindenki ha teheti beáll a bejárathoz legközelebbi helyre mint a heringek... én pedig meguntam, hogy minden pancser rám nyitja az ajtaját... sokba kerül a díszléc fényezése is az ajtó szintén és nem hagy senki sem névjegykártyát maga után :(

    Motorost én is elengedem de azokra rádudálok akik olyan hülyék, hogy nagy széles motort vesznek és szó szerint átküzdi magát a lámpánál álló autók között nagy nehézségek árán és csak arra dudálok aki akár csak a ruhájával hozzáér a tükrömhöz ezek jellemzően a csak hétvégén motorozó vállalkozók nagy dögökkel és minimális vezetési tudással de hát neki az jár, hogy előre guruljon igaz utána lefullad még 3x meg meglöki magát + úgy megy mint aki részeg mert a nagy döggel nem bír de jó nézni ahogy szerencsétlenkednek mert ugye többnyire csapatokban járkálnak :)

    Ha motoros előz is lehúzódok mindig jobbra ha bringást előzök pedig többnyire teljesen átmegyek a másik sávba, én is bringázok néha, öcsém is bringázik tudom, hogy milyen rossz amikor csak centikre van mellettem egy autó.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés