Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Egy ötlet fali konzolhoz 77"-es méretig: [Holders X-8]

    Nálam egy 65" LG C3-mat tart, 2-3 hete. Meg vagyok elégedve vele, bár nem olcsó. Forgatható, dönthető, kihúzható, robosztus, minőségi anyagokkal, és az összes VESA szabvánnyal kompatibilis (100-100 és 600x400 között). 49.1cm-re húzható ki a faltól. Mindent tud, amit egy fali konzolnak tudnia kell. Minden benne van a dobozban, ami kell a felszereléséhez, és viszonylag egyszerű felszerelni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz torma1981 #95519 üzenetére

    Rendeltem egy [S80QR]-t az LG honlapjáról, és előreutalással fizettem. Ez ezen a héten hétfőn reggel történt. Úgy számoltam, legkésőbb péntekig ideér. Kedden felhívtam az LG ügyfélszolgálatát, mert azt írta a rendelésnél, hogy várják az utalást. Jeleztem, hogy hétfőn reggel 6 óra magasságában el lett utalva, amit már meg kellett volna kapniuk, mire az ügyfélszolgálatos közölte, hogy nem tud mit tenni, mert utalás után a bank 3 napot ül az átutalt pénzen, és legjobb esetben csütörtökön vagy pénteken fogják látni a pénz beérkezését. Kérdeztem, tőle, "hogy mi van?" "A pénzemet milyen alapon tartja vissza a bank 3 napig?" "szeretnék látni egy ide vonatkozó jogszabályt, hogy ezt törvényileg megtehetik e, hogy 3 napig használják a pénzemet, mind ezt úgy, hogy velem ezt senki se közölte, és nem hívták fel erre a figyelmemet ha utalással fizetek, akkor ez a szopóroller vár rám". Azt mondta nem tud mit tenni, náluk ez így megy...Másnap balhéztam egyet az LG ügyfélszolgálaton, és közöltem, hogy péntekig szeretném ha ideérne, és nem fogadom el azt, amit az ügyfélszolgálaton mondtak, hogy pénteken fogják még csak látni a pénz beérkezését. Már kedden este azt láttam, hogy a rendelés státusza megváltozott. Megérkezett, le lett könyvelve az összeg, informálva email-ben, hogy szerdán hívnak a kiszállítással kapcsolatban. Szerda délelőtt hívtak is, hogy csütörtök délelőtti időpontban kapnám meg a terméket. Jeleztem, hogy tökéletes, és köszönet az ügyem prioritásként való kezelését illetően, és a gyorsaságukért. Ha nem szólok, szépen kényelmesen valamikor jövő hét közepén hozták volna. Nem volt olcsó, de megérte. Qurva szépen szól. Meg aztán 1 hónapon belül tévével együtt majd 900e-ért vettem LG terméket. Nyilván ez extra jogokat nem generál számomra, de azért ebben az ügyben is látszik, hogy a gyártóknak fontosak a fizetőképes ügyfelek, főleg ha még adott sztoriban vastagon igazuk is van.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz torma1981 #95563 üzenetére

    Kiderült az igazság amúgy. Nem a bank "ült" a pénzen nagy valószínűség szerint, hanem az LG könyvelése ül az átutalásokon 3 napig, tehát a pénz azonnal megérkezett az LG-hez, csak nem lett lekönyvelve. Majd közlik, ha kártyával fizettem volna, az azonnal megérkezett volna hozzájuk. Kérdeztem, "de ez hol van feltűntetve? Mert ha ezt tudom, akkor kártyával is tudtam volna fizetni." Nyilván ezt nem tűntethetik fel, mert ráb@sznának. Aki hagyja, azoknál megteszik, aki balhézik, előre veszik. Gondolom így megy a gyakorlatban.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Malfroy #95567 üzenetére

    Nem volt itt semmi user error. Csak nem publikus, mi és miért történt így. Addig amíg xy dolog nem történik meg a számláról, nincs internetes bankkártyás tranzakció. Ennyi.

    #95569ricsip

    Akkor az LG honlapjáról ne vásárolj. Ugyanis náluk nincs lehetőség utánvétes vásárlásra. Ha pl szeretnéd ezt a soundbar-t, amit vettem, megveheted máshol 270-310k között. LG-től sikerült 235k-ért kedvezménnyel, igaz előre kellett utalni. Nekem ért 35-40k-t hogy előre elutaljam egy hivatalos gyártói honlapon keresztül. Ha neked nem éri meg, örülök, mert az azt jelenti, hogy mocskos módon tele vagy anyagilag. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Quadgame94 #95575 üzenetére

    Leírtam, miért utalással lett fizetve. :U Az a másik, hogy láttam már kártyáról 2 percenként leugrani 50-100 EUR nagyságrendeket...Pedig stabil helyekre történt a vásárlások kifizetése... Megtérült, bank rendezte (kb 700 EUR nagyságrend), de szopás. Új kártya igénylés, több hét mire megjön az új kártya, és bár kapsz számokat hozzá korábban, de fizikailag nem tudod használni a kártyát.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz undercover #95578 üzenetére

    "Filmmaker" mód, azon belül pedig külön forrásonként kell beállítani, és amikor a tv érzékeli az adott forrást a beállított értékeken fogja megjeleníteni. Amúgy youtube-on rengeteg anyag van erre, ami végig megy az összes kép formátumon.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Quadgame94 #95591 üzenetére

    Nem reprezentatív? A kártyámmal történt. :U
    Azon, hogy várnom kell ne csodálkozzak? De. Csodálkozom. Jelezzék, ha így fizetek akkor az +3 nap. Mert ha nem jelzik, nem vagyok köteles tudni, hogy kártya és utalás között van különbség a jóváírásban. Annyira mégsem lehetett ez az LG-nél "katonás" szabály, és bevett gyakorlat, ha a jelzésem után pár órával jóvá is íródott. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz undercover #95588 üzenetére

    Ott van az. Nekem a 65"-ös tv-ről simán lejött úgy, hogy a sárga széleket fogtam. Nem szabad megtépni, csak szépen érzéssel. Nem tudom hogy szakítottad le úgy, hogy a fólia fent maradt.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ρσгτσ #95597 üzenetére

    Mivel nem szoktuk az átutalást választani, csak azt tudjuk, ha elutaljuk, akkor azt a másik fél lényegében azonnal meg is kapja, így számomra ez nem volt egyértelmű, hogy erre vonatkozik. A másik, hogy én az ügyfélszolgálatot hívtam, megkapták e, ott pedig egy LG dolgozó azt mondta, a bank tartja vissza a pénzt 3 napig, nem pedig azt, hogy "türelmét kérjük 2-3 nap erejéig, amíg a könyvelés feldolgozza az átutalását". Nyilván ideges lettem, mert a bank nem tarthat vissza pénzt. Ezért indult be a sztori mint egy lavina. Az, hogy a könyvelés miatt van, és nem a bank miatt, ez már egy jóval későbbi szakaszban derült ki, de ezt korábban le is írtam. Ettől függetlenül le a kapalappal, mert segítőkészek voltak és gyorsak, amit szóvá is tettem.

    Aki a tv-hez olyan soundbar-t választ, amiben van hátsó sugárzó is, és falra akarja szerelni, itt egy jó minőségű olcsó alternatíva:

    [VOGELS VLB 500 fali hangszóró állvány fekete]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Quadgame94 #95604 üzenetére

    Pontosan tudom mit jelent. :B Az, hogy velem megtörtént, több esetben is, pont elég ahhoz, ha befektetési aranyat akarok venni, akkor nem kockáztatok előtte, és inkább utalok. ;) Az, hogy a 100%-ból én a szűk 5-10-20%-ba tartozom, nem érdekel. Saját aspektusumból nézve az a reprezentatív ami velem megtörtént. Az a része nem érdekel, hogy mással mi nem történt (még) meg. :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Malfroy #95606 üzenetére

    Akkor összefoglalom neked, mert látom nem érted. :U Leírtam egy sztorit, hogy indult, és mi lett belőle, határozott kommunikációval, és mert foglalkoztam vele, és nem hagytam annyiban. Ezt egy adott hozzászólásra válaszoltam. Nézd vissza ha érdekel. Nem vártam erre sem kritikát sem véleményezést, mivel én egy adott hsz-re reagáltam, és nem segítséget kértem adott témakörben, hanem a saját példámat hoztam fel adott témában megerősítésnek. Ettől függetlenül ugye volt olyan, aki szerint gáz volt ahogy el akartak járni az ügyemben. Csak aztán átcsapott a dolog arra az oldalra, hogy alapvetően nem is volt jogos, mi több az LG-nek volt igaza, és miért utaltam, amikor ott a bankkártya. Nem ez volt a lényege, hogy miért utaltam, és ott a bankkártya. Az volt a lényege, hogy szóltam, telefonáltam, jeleztem, és utalástól függetlenül, rendelést követően megkaptam a terméket 3-4 nappal előbb, mint ahogy normál esetben történt volna. Az, hogy miért fórumozok, és milyen rendszerben élek, ne legyen már egy újabb off áradat kezdete olyan kérdésekkel, amik nem is ide tartoznak. Azt gondolom ez a téma bőven ki lett vesézve. De ha akarsz még ezen rugózni, akkor csak nyugodtan.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    C3 esetén mi a megoldás arra, hogy avi formátumot le tudjak játszani? Feleségem jóga videói ebben a formátumban vannak, és nem tudja nézni. :DDD Néztem lejátszókat az áruházban, de nem találtam.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák