- Háborog az Apple az iPhone-ra írt első pornóapp miatt
- PR-Telecom
- Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- KAÜ/Ügyfélkapu – már elérhető a kétfaktoros hitelesítés
- Linux kezdőknek
- Donald Trump a tech szektort is felkavarja, Musk vihetné a TikTokot
- Synology NAS
- ASUS routerek
-
IT café
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
félisten
válasz S_x96x_S #46064 üzenetére
Elméletileg az Ampere sorozatnál az Nvidia engedélyezte az AIB partnereknek hogy használjanak 2 GB modulokat. Azaz csinálhattak volna RTx 3080 20 GB verziót. DE aztán nem készült el a GDDRX ből a 2 GB modul időben, meg jött a bánya, oda vittek mindent.
Én azt gondolom hogy ha elkészül a 3 GB modul akár Super széria nélkül is jöhet nagyobb kártyaverzió mivel Kopite szerint nem tervez ebben a generációban Nvidia Super szériát.[ Szerkesztve ]
"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az NVIDIA éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- Ingyen Fox MSI GTX 1660 super Ventus XS OC 6gb
- Asus Dual RX 6600 XT OC 8GB GDDR6 Videokártya!
- ZOTAC RTX 3080 Ti AMP Holo 12GB - GARIS
- EGY PRÓBÁT MEGÉR, NEM? Árgarancia, ingyen szállítás/átvétel RX 7000 kártyák 27% áfa, beszámítás!
- Pcie 5.0 ATX 3.0 12Pin - 16Pin Moduláris Kábelek És Adapterek 12VHPWR 12v2x6 Egyedi Harisnya Nvidia
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest