Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Speed® #90380 üzenetére

    & Puma K: köszi

    amit vegul neztem:
    R5 2600
    Gigabyte B450M DS3H
    2x8GB 3000c16 Aegis
    GTX1660 colorful battleax
    intel 660p 1tb
    fractal focus g
    fsp 450 sp-500a
    lg 24M59G-P
    redragon k551 brown
    genius g102
    win10 64 hun
    301700 a vege, szoval kb pont tartottam a hatarokat es az utolso 2000et igazabol ha nagyon kene le lehetne csipni, de inkabb nem.

    ami meg info:
    o +4500 lenne a 2600X, ha belefer.
    o a bill draga, de csak egesz addig, amig eloszor vegig nem onti a gyerek. mechanikusak egesz egyszeruen tartosabbak. alternativakent egyebkent egy sima irodai dell (11000el olcsobbert), es akkor mehet a 2600X. de az irodai dell nem fogja tulelni ha vegigontik vizzel, vagy a tizeneves, atleta hatteru srac kozepesen rossz finommotorikus kezsegeit (hirtelen novo tini, szoval ebbol indulok ki) se vagyok benne biztos, hogy sokaig birna.
    o az eger kulturalt es pici. G302 sajnos lenyegesen dragabb.
    o a monitor IPS, ennel nagyon nincs olcsobb 24"es vallalhato kepminoseggel.
    o a haz egy fractal. jol szerelheto, jol szellozik, modularis. ennel olcsobban volt, de ami ennel olcsobb az mar kb full vallalhatatlan. a define S mATX sajnos mar nem fer bele arban.
    o a colorfult nem ismerem, de elso ranezesre 120Wot kellemesen meg kene birnia. az msi gaming x 90ezer, annyiert mar majdnem 1660tit kapni.

    ugye kriterium volt, hogy minden egy helyrol, szamlaval.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Speed® #90380 üzenetére

    Ha mar Ryzen :B
    En is most rakosgatok ossze egy gepet itthon masodgepnek a felesegemnek aprodonkent.
    Amiket eddig kineztem:
    2600X (mert magasabb orajelere boostol, nem kell piszkalni jo ahogy van es a huto is jobb hozza)
    Patriot Viper 4 16GB (2x 8GB) 3200MHz, allitolag Samsung B Die, de OC-t nem igen bir, nem is akarom hajtani csak max XMP-n.
    MSI B450M GAMING PLUS, benne van a Patriot Viper ram a tamogatasi listaban, remelem menni is fog 3200-on hiba nelkul.
    Fractal Design Focus G Mini Black, ahogy nezem ez a kis haz szellos mint az allat, adnak hozza 2 ventit, meg nekem van 3db 120-as ami eredetileg a AIO-mhoz jott.
    Ezenkvul amit mar beszereztem az egy 2 honapot hasznalt Giga RX 570/4GB, meg egy Corsair CX650M.
    SSD-k azok vannak itthon, bar majd kesobbiekben lehet dobok bele egy 250GB-os M-2.est
    Remelem nagyjabol nem lesz sok szivas ezzel a konfiggal, mert akkor az asszony kettevag, ugyanis ez az O gepe lesz, raadasul full overkill, jatszani nem igen fog rajta.
    Csak azert nem vettem 3400G-t mert a 2600X olcsobb es talan akkor mar jovotallobb is, pedig jot lehetett volna sporolni osszetettben. :B

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák