Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz iwu #1072 üzenetére

    Ez sajna mindenhol igy van, HP, Dell ugyan ez a szitu.

    Most rendeltunk egy komolyabb dell szervert, ha a dell rakja bele a sima SATA 2 TB-os vinyot (amit mentesnek szantunk) az 800 dollar, megrendeltuk netrol a jo oreg hitachit negyede sincs.
    A rendelesnel be kell pipalni hogy milyen raid kell neked.
    Raid 5? Addig nem enged tovabb amig 3 vinyot bele nem raksz. Raid 10 akkor minimum 4.
    Ilyenkor bejelolom a legolcsobb hdd-t, majd amikor megjon kiszorom belole, es a rendelt 2 tb-os ugrik bele.
    Sajna semmi speci vinyot nem raknak bele, ugyan az jon mint a boltbol amit veszel negyed aron.

    Kollega hivja oket, mi a cikkszama a hdd keretnek?
    O minek nektek az, amikor rendelitek a szervert, akkor jon a keret automatikusan a hdd-vel.
    De nekunk nem kell hdd.
    Hogy-hogy? Akkor honnan lesz bele?
    Azt majd mi megoldjuk. Mi a cikkszam?
    Tessek figyelni mondom a cikszamot...
    TY!

    Ha kell valami Usabol, nezd ki, vedd meg,(vagy megveszem en) a shipping addressre meg beirod a cimemet, december 5-tol Mo-on vagyok, Pest-Siofok-Pecs vonalon lerheto leszek, nem kerek erte semmit.

    Vagy van 2 db U320-as 300GB 10K-s teljesen hibatlan-tesztelt hdd-m $200-ert a ketto.

    5 milla a teljes koltsegvetes mindennel, kabelelzest is belertve.

    Cisco-t csinaltunk mar, es az nagyon szimpatikus volt, ismeros lesz legalabb, es az sem olyan durva arban,(foleg,hogy nem en fizetem) szerintem megint azzal csinaljuk.
    Arrol konkretan tudom, hogy gond nelkul viszi a 130 meteres tavot a poe switchtol, ami szinten fog kelleni.
    Akarom mondani csinaljak majd a kollegak Decemberben...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák