Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    Megnéztem jobban az első ajtók hangszóró részét, van egy 16.5 centis pici perem is, erre a peremre tökéletesen beilleszkedne a 16-os hangszóró szerintem, ha le van vágva a hangszórónak a négy sarkáról a csavarrögzítő pont. [link] Itt a videóban látható az a perem. Szerintem arra tökéletesen felülne a hangszóró, csak hogy rögzítem utána... Ha a műanyag burkolatot nem tudom visszarakni az annyira nem gond, majd gyárilag rácsos hangszórót keresek.
    Nem tudom a mágnese mennyire lóg be a 16-os hangszóróknak, mert az üvegbe beleér különben.

    Mélyládának meg egyszerűen nincs hely, gondoltam oda az elsősegély láda gyári helye ahol van, de a legkisebb szubláda ami 25x25x25-ös kocka, 20-as mélynyomóval, az is nagyon belóg már a csomiba. Jó az asztalos ügyességem tudok fabrikálni egy lapos ládát a kerékjárati ív meg az elsősegély ládához, de egy olyan keszekusza ládának franc se tudja milyen hangzása lesz utána. És az erősítő még sehova nem lett rakva. Nem hiszem, hogy nekem megéri ezzel szórakozni évi 3000 Km mellett aminek csak a felében fog szólni zene amúgy is. Pont ezért adtam el az ami benne volt.

Új hozzászólás Aktív témák