Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Vertigo18 #12474 üzenetére

    +1. Az hogy van akit nem érdekel, nem jelenti azt, hogy mást sem. Ha meg már trollkodás:
    Nem emléxem, hogy Vesa-t megválasztották volna önkéntes mérvadónak, hogy ezt eldöntse.
    Nem emléxem hogy az offololáson kívül Vesa érdemben hozzáadott volna ehhez a topikhoz. Akkor meg miért szól bele?

    Na ez a trollkodás meg személyeskedés, nem pedig az hogy valaki leírja azt, hogy neki leírással tartalmasabb lenne. Ennyi erővel zárjuk be a topikot. Aki meg kíváncsi promókra, az majd "rákattint" arra a pár gyűjtő oldalra.

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

  • PrometheusX

    aktív tag

    válasz Vertigo18 #12474 üzenetére

    (#12474) Vertigo18, (#12475) cigam: én úgy érzem Vesa azon akadt ki, hogy hiába írta le ALFA hogy "Oké, de jó lenne egy kis leírás a promókhoz hogy egyértelműbb legyen a dolog mert sokszor nem az", beleírta azt is a következő kommentjében hogy "Na igen, nagy a különbség azok között, akik egész napjukat kattintgatásokkal töltik, vagy akik csak napi egy órára ülnek web elé" - ez már átmegy a személyeskedésbe és trollkodásba ha úgy vesszük.
    Illetve az is igaz szerintem, ha valaki általában csak kritizálni tud és építő jellegű megmozdulása nincs, akkor az savanyú szájízt hagy az ember szájában (mint ahogy nálam is kihúzta a gyufát a nagyméretű kép leszólásával, mikor már elnézést kértem érte). De mindegy igazából, elég egy-két ilyen alkalom, és megtanulja az ember az ilyen tagokat ignorálni. :)

    Na mindegy, személy szerint lehet visszaállok a pár mondatos leíráshoz, mert sokszor nem egyértelmű hogy mi hogy van, és ahogy látom sokat segíthet az embereknek ha akár copy-paste módszerrel bemásolom hogy milyen a promó mértéke.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák